Skip to main content

Nowości wokół Mister Size

Tutaj znajdziesz wszystkie ważne wiadomości i informacje o promocjach MISTER SIZE. Nieustannie pracujemy nad udoskonalaniem naszych prezerwatyw z myślą o Tobie i oczywiście nad tym, aby były one dostępne w Twojej okolicy, w Twoim ulubionym sklepie internetowym lub w innych krajach. Jeśli masz jakieś pytania lub sugestie, jak moglibyśmy jeszcze bardziej ulepszyć MISTER SIZE lub gdzie jeszcze MISTER SIZE powinien być dostępny do kupienia, skontaktuj się z nami, np. za pomocą formularza kontaktowego.

Französische Flaggen
Aktualności

Prezerwatywy Mister Size we Francji

Po tym, jak udało nam się pozyskać kilku dealerów dla naszych prezerwatyw we Francji, nasza francuska strona internetowa jest już dostępna online.

Italienische Apotheke
Aktualności

Prezerwatywy Mister Size we włoskich aptekach

Prezerwatywy Mister Size można już kupić w pierwszych aptekach we Włoszech, a my zdobyliśmy pierwszego włoskiego hurtownika farmaceutycznego.

Italienische Flagge
Aktualności

Włoska strona Mister Size online

Również we Włoszech prezerwatywy Mister Size można kupić w coraz większej liczbie sklepów, dlatego też wzbogacamy naszą ofertę o włoską stronę internetową.

Aktualności

Rozmiary prezerwatyw w drogerii - Mister Size jest już dostępny w Müller

Prezerwatywy Mister Size są teraz dostępne w wielu niemieckich sklepach oraz w sklepie internetowym firmy Müller.

Spanische Flagge
Aktualności

Nasze prezerwatywy są teraz dostępne również w Hiszpanii

Szukasz prezerwatyw w Hiszpanii. Odkryj nasze pierwsze sklepy z asortymentem Mister Size na naszej nowej hiszpańskiej stronie internetowej.

Britische Flaggen
Aktualności

Rozpoczęcie sprzedaży w Wielkiej Brytanii i nowa angielska strona internetowa

Nasza nowa angielska strona internetowa oznacza również rozpoczęcie sprzedaży prezerwatyw Mister Size w Wielkiej Brytanii.

Influencer bei der Arbeit
Aktualności

Influencer poszukiwany

Wszyscy znamy swój rozmiar buta. Dlaczego nie rozmiar naszej prezerwatywy lub prezerwatywy naszego partnera? Zostań naszym Influencerem już teraz i spraw, aby Mister Size stał się jeszcze bardziej znany.

Symbolbild Irland St. Patricks Day
Aktualności

Prezerwatywy Mister Size teraz także w Irlandii

Prezerwatywy w odpowiednim rozmiarze są teraz dostępne także w Irlandii. Odkryj nasz nowy punkt sprzedaży detalicznej na wyspie Irlandia.

Klopapier horten während Corona
Aktualności

Prezerwatywy zamiast papieru toaletowego

Niemcy gromadzą tylko papier toaletowy i makaron na wypadek pandemii Corony? Nieprawda, prezerwatywy również odnotowały wzrost sprzedaży o prawie 40 procent.