Skip to main content

Nowości wokół Mister Size

Tutaj znajdziesz wszystkie ważne wiadomości i informacje o promocjach MISTER SIZE. Nieustannie pracujemy nad udoskonalaniem naszych prezerwatyw z myślą o Tobie i oczywiście nad tym, aby były one dostępne w Twojej okolicy, w Twoim ulubionym sklepie internetowym lub w innych krajach. Jeśli masz jakieś pytania lub sugestie, jak moglibyśmy jeszcze bardziej ulepszyć MISTER SIZE lub gdzie jeszcze MISTER SIZE powinien być dostępny do kupienia, skontaktuj się z nami, np. za pomocą formularza kontaktowego.

Luxemburg Flagge als Nummer 1 auf einem Siegertreppchen zum Thema Verhütung
Aktualności

Luksemburg liderem w Europie pod względem antykoncepcji

Dowiedz się, w jaki sposób Luksemburg zajmuje pierwsze miejsce w europejskim rankingu antykoncepcji z wynikiem 94,2% i jakie są różnice między Europą Wschodnią i Zachodnią.

Kondom, Antibabypille und andere Verhütungsmittel
Aktualności

Prezerwatywa zastępuje pigułkę antykoncepcyjną jako środek antykoncepcyjny numer jeden w Niemczech

Aktualne dane z badań pokazują, dlaczego prezerwatywa zastąpiła pigułkę jako wiodący środek antykoncepcyjny w Niemczech. Dowiedz się więcej na temat rosnącej krytyki metod hormonalnych i innych powodów przemawiających za prezerwatywami.

Luis von Spondoms (links) eröffnet zusammen mit Max vom AStA der Leuphana Universität Lüneburg (rechts) den kostenlosen Kondomspender
Aktualności

Darmowe prezerwatywy dla studentów w Niemczech

Darmowe prezerwatywy dla wszystkich? W niektórych krajach jest to już od dawna, w Niemczech Mister Size oferuje teraz także darmowe prezerwatywy dla studentów na niektórych uczelniach.

Mein Kondom ist Mister Size - Haufen mit Kondomen
Aktualności

Moja prezerwatywa to Mister Size

Użytkownicy prezerwatyw, którzy wypróbowali już kilka prezerwatyw, piszą do nas raz po raz, że znaleźli swoją prezerwatywę w MISTER SIZE. Oczywiście, jesteśmy z tego zadowoleni i dlatego chcieliśmy wiedzieć dokładnie, a także dać znać innym o ich…

Jan und Eva Krause Geschäftsführer der Vinergy GmbH mit Mister Size Kondomen
Aktualności

Jeśli chodzi o bezpieczny seks, nie można obejść się bez prezerwatyw

Nasi dyrektorzy zarządzający Eva i Jan Vinzenz Krause udzielają wywiadu w eLine Magazine na temat potencjału prezerwatyw w handlu detalicznym artykułami erotycznymi.

Deutsche Apotheke Symbolbild
Aktualności

Prezerwatywy Mister Size w niemieckich aptekach

Nasze prezerwatywy są teraz dostępne również w niemieckich aptekach. Tak więc odpowiedni dla Ciebie rozmiar prezerwatywy jest również dostępny w Twojej okolicy.

Symbolbild Irland St. Patricks Day
Aktualności

Prezerwatywy Mister Size teraz także w Irlandii

Prezerwatywy w odpowiednim rozmiarze są teraz dostępne także w Irlandii. Odkryj nasz nowy punkt sprzedaży detalicznej na wyspie Irlandia.

Britische Flaggen
Aktualności

Rozpoczęcie sprzedaży w Wielkiej Brytanii i nowa angielska strona internetowa

Nasza nowa angielska strona internetowa oznacza również rozpoczęcie sprzedaży prezerwatyw Mister Size w Wielkiej Brytanii.

Spanische Flagge
Aktualności

Nasze prezerwatywy są teraz dostępne również w Hiszpanii

Szukasz prezerwatyw w Hiszpanii. Odkryj nasze pierwsze sklepy z asortymentem Mister Size na naszej nowej hiszpańskiej stronie internetowej.

Italienische Flagge
Aktualności

Włoska strona Mister Size online

Również we Włoszech prezerwatywy Mister Size można kupić w coraz większej liczbie sklepów, dlatego też wzbogacamy naszą ofertę o włoską stronę internetową.

Französische Flaggen
Aktualności

Prezerwatywy Mister Size we Francji

Po tym, jak udało nam się pozyskać kilku dealerów dla naszych prezerwatyw we Francji, nasza francuska strona internetowa jest już dostępna online.

Italienische Apotheke
Aktualności

Prezerwatywy Mister Size we włoskich aptekach

Prezerwatywy Mister Size można już kupić w pierwszych aptekach we Włoszech, a my zdobyliśmy pierwszego włoskiego hurtownika farmaceutycznego.

Klopapier horten während Corona
Aktualności

Prezerwatywy zamiast papieru toaletowego

Niemcy gromadzą tylko papier toaletowy i makaron na wypadek pandemii Corony? Nieprawda, prezerwatywy również odnotowały wzrost sprzedaży o prawie 40 procent.

Aktualności

Rozmiary prezerwatyw w drogerii - Mister Size jest już dostępny w Müller

Prezerwatywy Mister Size są teraz dostępne w wielu niemieckich sklepach oraz w sklepie internetowym firmy Müller.

Influencer bei der Arbeit
Aktualności

Influencer poszukiwany

Wszyscy znamy swój rozmiar buta. Dlaczego nie rozmiar naszej prezerwatywy lub prezerwatywy naszego partnera? Zostań naszym Influencerem już teraz i spraw, aby Mister Size stał się jeszcze bardziej znany.