Skip to main content

Rozmiary prezerwatyw w drogerii - Mister Size jest już dostępny w Müller

Rewolucja na półce z prezerwatywami

Czy ktokolwiek pomyślałby o kupnie za małych butów lub za szerokich spodni? Oczywiście, że nie: strój musi pasować. Ale ze wszystkiego, co najlepsze dla mężczyzny, często otrzymuje on niewłaściwy rozmiar ubrania. Z tego prostego powodu, że w drogeriach prezerwatywy są zwykle dostępne tylko w dwóch różnych rozmiarach. Jednak niewłaściwie dopasowane gumy nie tylko osłabiają ochronę, ale także psują zabawę.

Prezerwatywy w naszym rozmiarze są już od dawna dostępne w aptekach, ale teraz, od końca marca 2022 r., po raz pierwszy pojawią się na półkach w całym kraju: sieć drogerii Müller jest pionierem w tej dziedzinie i oferuje prezerwatywy Mister Size we wszystkich 650 niemieckich sklepach.

Aby mężczyźni (a nawet kobiety) naprawdę mogli wybrać właściwą prezerwatywę spośród naszych 7 rozmiarów, ciemnoniebieski pasek na opakowaniu wskazuje szerokość Twojego penisa. Jeśli nadal nie jesteś pewna, możesz wziąć jedną z ponad 30 000 bezpłatnych taśm mierniczych wiszących na półkach z prezerwatywami w sklepach Müller i zmierzyć się w domu. Wielu klientów zna już zasadę działania praktycznych papierowych taśm mierniczych z dużej szwedzkiej sieci sklepów meblowych, a teraz działa ona podobnie w Mister Size. W sklepach Müller dostępne są również nowe zestawy testowe Mister Size z trzema różnymi rozmiarami prezerwatyw, które można przetestować w domu.

Cieszymy się, że Mister Size trafił do drogerii i dzięki temu jest jeszcze łatwiej dostępny w okolicy. Wiele par z pewnością będzie miało moment "aha". Przysłowiowe "pasuje, pasuje, chwieje się i ma powietrze" to już przeszłość z Mister Size.

Dostępne w sklepie i w sklepie internetowym

Oprócz dostępności w 650 sklepach Müller w Niemczech, prezerwatywy Mister Size można teraz zamówić w sklepie internetowym Müller i otrzymać ich dostawę do sklepu lub trzykrotnie do domu.

Mister Size
Więcej artykułów

Prawidłowe zakładanie prezerwatywy - jak to robić, aby nie było to denerwujące

Przeczytaj teraz

Przyjaźń+, mingles, otwarty związek i poligamia - o co chodzi we współczesnych modelach związków?

Przeczytaj teraz

Nieważne jak duży czy mały - kocham swojego penisa

Przeczytaj teraz