Skip to main content

Moja prezerwatywa to Mister Size

Użytkownicy prezerwatyw, którzy wypróbowali już kilka prezerwatyw, piszą do nas raz po raz, że znaleźli swoją prezerwatywę w MISTER SIZE. Oczywiście, jesteśmy z tego zadowoleni i dlatego chcieliśmy wiedzieć dokładnie, a także dać znać innym o ich doświadczeniach z MISTER SIZE: Rozpoczęliśmy więc kampanię "Moja prezerwatywa to MISTER SIZE".

Użytkownicy MISTER SIZE mogli napisać do nas o swoich doświadczeniach z MISTER SIZE i otrzymali w zamian 36 opakowań MISTER SIZE.

Oto wyniki i opinie testerów:

Jesteśmy ze sobą od lat i nie chcemy mieć dzieci. Moja dziewczyna jest bardzo dbająca o zdrowie i jest przekonaną weganką. Do tej pory mieliśmy problem, że prezerwatywy są na mnie raczej luźne. Dlatego żadne z nas nie mogło się tak naprawdę spuścić, bo zawsze lekko obawialiśmy się, że prezerwatywa się zsunie albo że wycieknie sperma. Orgazm razem? Naprawdę trudno.....! Moja dziewczyna zobaczyła MISTER SIZE w drogerii Müller i od razu przyniosła ze sobą ten TEST SET. Obie czujemy się teraz naprawdę komfortowo w rozmiarze 49, nic się nie zsuwa. To naprawdę sprawia, że czujesz się dobrze. Mister Size jest zatem nie tylko moją, ale naprawdę naszą prezerwatywą.

Andreas, 38

Jedna z moich ulubionych influencerek, która sama jest mamą, przedstawiła MISTER SIZE. Myślę, że prezerwatywy są dla nas świetne, bo chcemy mieć kolejne dziecko, ale jeszcze nie teraz. Niestety, mój ukochany ma problemy z erekcją przy użyciu prezerwatyw i to po prostu nie jest zabawa. Wypróbowaliśmy więc MISTER SIZE w jego rozmiarze. To naprawdę robi różnicę. Bez prezerwatywy nadal jest najlepszy, ale MISTER SIZE to zdecydowanie dobre rozwiązanie. Ponieważ w jego rozmiarze praktycznie nie ma wyboru, MISTER SIZE to nie tylko moja, ale i nasza prezerwatywa.

Celina, 31

Moje związki zazwyczaj nie trwają zbyt długo. Poza tym mam ogromne skutki uboczne, gdy biorę tabletki. Prezerwatywy są więc dla mnie odpowiednim środkiem antykoncepcyjnym. Niestety, zawsze musiałam słyszeć od mężczyzn, że nie chcą używać prezerwatyw, bo odcinają krew i wtedy nie mogą utrzymać erekcji, a to faktycznie prawda.... Następnie znajoma poleciła mi MISTER SIZE. I rzeczywiście, gdy prezerwatywy pasują, to prezerwatywa tak lub nie jest znacznie mniejszym problemem. Co więcej, są one naprawdę ładne i prawdziwe w dotyku! Zawsze mam ze sobą kilka rozmiarów na wszelki wypadek. Dlatego MISTER SIZE jest moją prezerwatywą.

Sandra, 32 lata

Byłem szczęśliwie singlem od 2 lat i w trybie permanentnego randkowania, ale prezerwatywy od Durexa i Ritexa nie pasowały tak dobrze i często zabijały wibrację podczas seksu, ponieważ nie było tam uczucia. Jak tylko kobieta nalegała, żebyśmy użyli prezerwatywy, to raczej się odsuwałem i to mnie lekko kręciło. Potem odkryłam reklamę Mister Size na Lovoo i zamówiłam próbne opakowanie w największym rozmiarze i rozmiar 64 pasował idealnie. Od tamtej pory używanie prezerwatywy nie jest dla mnie problemem i nie ma znaczenia czy z czy bez, bo obie działają świetnie i są bardzo zmysłowe. Dla mnie to już nie jest możliwe bez Mister Size, nawet jeśli to antykoncepcja, to i tak teraz gram bezpiecznie, nie musząc rezygnować z intensywnego uczucia.

Ben, 29 lat.

Moja prezerwatywa ma rozmiar MISTERA! Czy u ciebie też tak jest? Następnie napisz nam swoje szczegółowe doświadczenia ze zgodą na ich publikację tutaj, a my w ramach podziękowania wyślemy Ci opakowanie 36 sztuk w Twoim rozmiarze.

Mister Size
Więcej artykułów

Dobry seks nie musi być doskonały

Przeczytaj teraz

Pigułka - czy rzeczywiście równouprawnienie podczas seksu?

Przeczytaj teraz

Prezerwatywy i lubrykant: dzięki temu seks jest jak w zegarku

Przeczytaj teraz