Skip to main content

Zalety prezerwatyw

Gdy antykoncepcja po prostu pasuje - zalety prezerwatyw MISTER SIZE

Powinieneś móc całkowicie oddać się najpiękniejszej rzeczy na świecie - bez zmartwień, irytujących dyskusji i głupich skutków ubocznych stosowania antykoncepcji. Dokładnie po to są nasze prezerwatywy MISTER SIZE: dzięki indywidualnemu rozmiarowi, idealnemu dopasowaniu i ultracienkiemu lateksowi są ledwo zauważalne, dają naturalne odczucia, a jednocześnie zapewniają optymalne bezpieczeństwo. Dzięki temu możecie wspólnie cieszyć się korzyściami i beztrosko oddawać się przyjemnym doznaniom. Bo czasami to naprawdę może być takie proste.

Przegląd zalet prezerwatyw MISTER SIZE:

 • W 7 różnych rozmiarach - prezerwatywy nie są już zbyt ciasne ani zbyt szerokie: 7 rozmiarów pozwala na znacznie dokładniejsze dopasowanie w porównaniu do standardowych prezerwatyw, które często są dostępne tylko w kilku rozmiarach. Dokładne dopasowanie pomaga uniknąć problemów, takich jak zadławienie, zsunięcie się lub utrata czucia, co z kolei poprawia komfort i doznania podczas stosunku.
 • Wyjątkowo cienkie dla lepszych doznań: Nasze cienkie ścianki również przyczyniają się do pełnych doznań podczas stosunku, oczywiście bez uszczerbku dla bezpieczeństwa.
 • Innowacyjne metody pomiaru: Oferujemy odpowiednią metodę dla każdego, aby określić swój indywidualny rozmiar prezerwatywy, od aplikacji pomiarowej i taśmy pomiarowej do wydrukowania po Condom Sizer narzędzie pomiarowe w formacie karty czekowej. Możesz również użyć naszego opakowania, aby oszacować swój rozmiar.
 • Wegańskie: W procesie produkcji nie używamy żadnych produktów pochodzenia zwierzęcego.
 • Wszystkie inne zalety prezerwatyw: Oczywiście prezerwatywy MISTER SIZE oferują również wszystkie inne zalety prezerwatyw, które można znaleźć szczegółowo w dalszej części strony.

Korzyści dla mężczyzn

Poszukiwanie idealnego dopasowania dotyczy również antykoncepcji: jeśli do tej pory byłeś niezadowolony z prezerwatyw, prawdopodobnie nie znalazłeś jeszcze odpowiedniego partnera dla swojego najlepszego kawałka. Dzięki MISTER SIZE w Twoim osobistym rozmiarze nie ma szczypania, uciążliwego zwijania ani innych nieprzyjemnych skutków ubocznych. Prawie tego nie zauważysz, a odczucia podczas seksu są niezwykle intensywne. Jednocześnie niezawodnie Cię chroni i daje poczucie bezpieczeństwa - dzięki czemu możesz całkowicie sobie odpuścić.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Nasi testerzy opowiadają o swoich doświadczeniach.

Przeczytaj teraz doświadczenia naszych testerów płci męskiej

Korzyści dla par

Seks jest szczególnie wspaniały, gdy oboje bierzecie za niego odpowiedzialność, a następnie oddajecie się sobie nawzajem z dobrym uczuciem. Mister Size daje idealną okazję do tego - ponieważ dzięki cienkiej i ledwo wyczuwalnej warstwie prezerwatywa nie stoi już między wami, ale staje się wyjątkowym połączeniem. Dzięki temu oboje możecie czuć się bezpiecznie i cieszyć się seksem w całej jego intensywności.

Chcesz się przekonać? Poprosiliśmy pary o przetestowanie prezerwatywy - tutaj opowiadają o swoich doświadczeniach.

Przeczytaj opinie par już teraz

Korzyści dla kobiet

Czy jesteś zmęczona byciem wyłącznie odpowiedzialną za antykoncepcję jako kobieta? Dzięki MISTER SIZE nie musisz już mieć wyrzutów sumienia, jeśli świadomie zrezygnowałaś z pigułek antykoncepcyjnych lub innych środków antykoncepcyjnych. Twój mąż, chłopak lub kochanek jest zawsze doskonale wyposażony - i nie ma już żadnego powodu, aby nie używać prezerwatywy.

PS: Jeśli nie znasz jeszcze rozmiaru swojego kochanka, po prostu zabierz ze sobą nasze opakowanie próbne i Condom Sizer. Będzie to nieoczekiwany lodołamacz na początek wspaniałego romansu.

Chcesz wiedzieć więcej? Nasi testerzy mają wiele do powiedzenia.

Przeczytaj opinie kobiet już teraz

Ogólne zalety prezerwatyw

Czy zawsze zastanawiałeś się, dlaczego właściwie powinieneś używać prezerwatyw? Prezerwatywy oferują szereg korzyści, zarówno pod względem zdrowia seksualnego, jak i metod antykoncepcji.

 1. Łatwość użycia: Prezerwatywy są łatwe w użyciu i nie wymagają opieki medycznej ani długoterminowego planowania, co czyni je wygodną opcją dla wielu osób.

 2. Ochrona przed infekcjami przenoszonymi drogą płciową: Prezerwatywy są jednym z najskuteczniejszych sposobów zapobiegania przenoszeniu chorób przenoszonych drogą płciową, w tym HIV. Tworzą one fizyczną barierę, która zapobiega wymianie płynów ustrojowych między partnerami, które mogą przenosić infekcje.

 3. Wspieranie zdrowia publicznego: Niestety, liczba przypadków chorób przenoszonych drogą płciową ponownie znacznie wzrasta. Wiele przypadków pozostaje niewykrytych, ale nadal mogą być przenoszone na inne osoby. Dzięki prezerwatywom jesteś po bezpiecznej stronie, zwłaszcza z nowymi lub zmieniającymi się partnerami, i pomagasz zapewnić, że choroby nie rozprzestrzenią się niezauważone.

 4. Zapobieganie niechcianej ciąży: Prezerwatywy są łatwo dostępną i skuteczną metodą zapobiegania ciąży. Przy prawidłowym stosowaniu ryzyko zajścia w ciążę jest bardzo niskie. Więcej informacji na temat bezpieczeństwa prezerwatyw można znaleźć tutaj.

 5. Natychmiastowa dostępność i wygoda: Prezerwatywy są dostępne bez recepty i można je kupić w aptekach, supermarketach, a nawet automatach. Są łatwe w transporcie i można ich używać w dowolnym momencie. Oczywiście prezerwatywy można również łatwo kupić online. Nie trzeba iść do lekarza po receptę i nie jest konieczne badanie lekarskie.

 6. Brak skutków ubocznych: W przeciwieństwie do hormonalnych metod antykoncepcji, takich jak pigułki antykoncepcyjne, prezerwatywy generalnie nie mają skutków ubocznych. Są dobrą opcją dla osób, które chcą uniknąć hormonów lub nie mogą ich stosować ze względu na stan zdrowia.

 7. Promowanie odpowiedzialnych zachowań seksualnych: Prezerwatywy pozwalają aktywnie brać odpowiedzialność za zdrowie seksualne swoje i partnera.

 8. Odpowiednie dla prawie każdego: Prezerwatywy są odpowiednie dla większości osób, w tym osób uczulonych na lateks, ponieważ istnieją również prezerwatywy wykonane z poliuretanu lub innych hipoalergicznych materiałów. Złe samopoczucie spowodowane złym dopasowaniem nie jest już argumentem, ponieważ prezerwatywy MISTER SIZE są szczególnie delikatne i dostępne w 7 różnych rozmiarach.

 9. Brak zaburzeń płodności: prezerwatywy nie wpływają na płodność w dłuższej perspektywie. Po odstawieniu nie występuje opóźnienie w powrocie do normalnej płodności, co może mieć miejsce w przypadku niektórych innych metod antykoncepcji.

 10. Elastyczność: Ponieważ prezerwatywy są stosowane tylko wtedy, gdy są potrzebne, oferują elastyczność, która nie jest możliwa w przypadku wielu innych metod antykoncepcji. Dlatego też są idealne dla osób, które nie są regularnie aktywne seksualnie. Jak już wspomniano w poprzednim punkcie, nie wpływają one również na płodność i możesz elastycznie decydować, czy chcesz pominąć prezerwatywę, ponieważ chcesz mieć dzieci.

 11. Różnorodność i zabawa: Prezerwatywy są dostępne w różnych rozmiarach, kolorach, smakach, a nawet teksturach, co może urozmaicić i wzbogacić doznania seksualne.

 12. Niedrogie i łatwo dostępne: W porównaniu z innymi metodami antykoncepcji, prezerwatywy są często tańsze i dostępne bez porady lekarskiej lub recepty.

 13. Umożliwia spontaniczny seks: Dzięki prezerwatywom aktywność seksualna może odbywać się spontanicznie i bez wcześniejszego planowania, ponieważ można ich użyć natychmiast i nie ma okresu przejściowego od użycia do pełnej ochrony przed ciążą, jak na przykład w przypadku pigułki. Ponadto prezerwatywy nie wymagają regularnego stosowania, jak inne metody hormonalne, aby zapewnić pełną ochronę. Prezerwatywy chronią natychmiast, gdy są prawidłowo stosowane.

 14. Zwiększa świadomość i komunikację między partnerami: Omawianie metod antykoncepcji, w tym stosowania prezerwatyw, może poprawić komunikację między partnerami seksualnymi i prowadzić do bardziej otwartego i szczerego związku.

 15. Ochrona zabaw ek erotycznych: Prezerwatywy mogą być również stosowane do zabawek erotycznych, aby ułatwić czyszczenie i zapobiec przenoszeniu infekcji między partnerami, zwłaszcza gdy zabawki są wspólne.

Dzięki tym licznym zaletom prezerwatywy odgrywają istotną rolę w antykoncepcji i ochronie przed chorobami przenoszonymi drogą płciową i stanowią dobrą opcję dla osób, które chcą praktykować bezpieczną i odpowiedzialną seksualność. Dzięki 7 różnym rozmiarom prezerwatyw MISTER SIZE, prawie każdy mężczyzna znajdzie idealnie dopasowaną prezerwatywę. Zapewnia to wyjątkowo przyjemne i bezpieczne doznania. Najlepiej wypróbować je już teraz!

Określ rozmiar prezerwatywy już teraz

Mein Kondom ist Mister Size - Haufen mit Kondomen
Aktualności

Moja prezerwatywa to Mister Size

Użytkownicy prezerwatyw, którzy wypróbowali już kilka prezerwatyw, piszą do nas raz po raz, że znaleźli swoją prezerwatywę w MISTER SIZE. Oczywiście, jesteśmy z tego zadowoleni i dlatego chcieliśmy wiedzieć dokładnie, a także dać znać innym o ich…

Mister Size Kondom in Siegelfolie
O nas

Jakość prezerwatyw

Aby móc zagwarantować naszym klientom maksymalne bezpieczeństwo, najwyższej klasy materiały i ścisłe kontrole są częścią naszego standardowego programu.

Kondom FAQ
O nas

FAQ na temat prezerwatyw i rozmiarów prezerwatyw

Uzyskaj odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące prezerwatyw, rozmiaru prezerwatywy i MISTER SIZE jako odpowiedniej dla Ciebie prezerwatywy.

Mister Size Wyjdź z rutyny

Dobry seks nie musi być doskonały

Przeczytaj teraz

Pigułka - czy rzeczywiście równouprawnienie podczas seksu?

Przeczytaj teraz

Prezerwatywy i lubrykant: dzięki temu seks jest jak w zegarku

Przeczytaj teraz

Spróbuj czegoś nowego