Skip to main content

Twoje zalety

Gdy antykoncepcja po prostu pasuje - Zalety prezerwatyw MISTER SIZE

Jeśli chodzi o najpiękniejszą rzecz na świecie, powinnaś być w stanie całkowicie się od niej uwolnić - bez zmartwień, irytujących dyskusji i głupich skutków ubocznych antykoncepcji. Właśnie do tego służą nasze prezerwatywy MISTER SIZE: dzięki indywidualnemu rozmiarowi, idealnemu dopasowaniu i ultracienkiemu lateksowi są one ledwo wyczuwalne, dają naturalne odczucia i jednocześnie zapewniają optymalne bezpieczeństwo. Można więc wspólnie korzystać z dobrodziejstw i poddać się dobrym uczuciom, nie przejmując się niczym. Bo czasami to naprawdę może być takie proste.

Korzyści dla niego

Poszukiwanie ideału dotyczy także antykoncepcji: jeśli do tej pory nie byłeś zadowolony z prezerwatyw, prawdopodobnie nie znalazłeś jeszcze odpowiedniego partnera dla swojego najlepszego produktu. Dzięki MISTER SIZE w Twoim osobistym rozmiarze nie ma potrzeby szczypania, żmudnego rozwijania ani innych nieprzyjemnych skutków ubocznych. Prawie go nie widać, a odczucia podczas stosunku są niezwykle intensywne. Jednocześnie, oczywiście, niezawodnie chroni i daje poczucie bezpieczeństwa, dzięki czemu można się całkowicie uwolnić.

Chcesz wiedzieć więcej? Nasi testerzy opowiadają nam o swoich doświadczeniach.

Przeczytaj doświadczenia naszych testerów

Możemy dać sobie spokój - i czerpać radość z życia

Seks jest szczególnie wspaniały, gdy oboje wspólnie biorą za niego odpowiedzialność, a potem oddają się sobie nawzajem z dobrym uczuciem. Mister Size daje Ci ku temu idealną okazję - ponieważ dzięki swojej cienkiej i ledwo wyczuwalnej warstwie prezerwatywa nie stoi już między Wami, lecz staje się wyjątkowym połączeniem. Dzięki temu oboje możecie czuć się bezpiecznie i cieszyć się seksem w całej jego intensywności.

Jesteś ciekawy? Przetestowały go pary - oto ich wrażenia.

⚧Luis& Johanna - 39 i 41 lat, z Lubeki

Podczas seksu mam głowę w chmurach, a nie podczas antykoncepcji

Czy masz już dość bycia wyłącznie odpowiedzialną za antykoncepcję jako kobieta? Dzięki MISTER SIZE nie musisz już czuć się winna, jeśli świadomie zrezygnowałaś z pigułki lub innych środków antykoncepcyjnych. Twój mąż, chłopak czy kochanek jest zawsze doskonale wyposażony - i nie ma już powodu, by nie używać prezerwatywy.

PS: Jeśli nie znasz jeszcze rozmiaru swojego kochanka, zabierz ze sobą nasze opakowanie próbne i Condom Sizer. Będziesz mieć nieoczekiwany lodołamacz, który zapoczątkuje wspaniały romans.

Chcesz wiedzieć więcej? Nasi testerzy mają wiele do powiedzenia.

 

♀Alenya- 25 lat, z Offenburga

Mein Kondom ist Mister Size - Haufen mit Kondomen
Aktualności

Moja prezerwatywa to Mister Size

Użytkownicy prezerwatyw, którzy wypróbowali już kilka prezerwatyw, piszą do nas raz po raz, że znaleźli swoją prezerwatywę w MISTER SIZE. Oczywiście, jesteśmy z tego zadowoleni i dlatego chcieliśmy wiedzieć dokładnie, a także dać znać innym o ich…

Mister Size Kondom in Siegelfolie
O nas

Jakość prezerwatyw

Aby móc zagwarantować naszym klientom maksymalne bezpieczeństwo, najwyższej klasy materiały i ścisłe kontrole są częścią naszego standardowego programu.

Kondom FAQ
O nas

FAQ na temat prezerwatyw i rozmiarów prezerwatyw

Uzyskaj odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące prezerwatyw, rozmiaru prezerwatywy i MISTER SIZE jako odpowiedniej dla Ciebie prezerwatywy.

Mister Size Wyjdź z rutyny

Dobry seks nie musi być doskonały

Przeczytaj teraz

Pigułka - czy rzeczywiście równouprawnienie podczas seksu?

Przeczytaj teraz

Prezerwatywy i lubrykant: dzięki temu seks jest jak w zegarku

Przeczytaj teraz

Spróbuj czegoś nowego