Skip to main content

Darmowe prezerwatywy dla studentów w Niemczech

Darmowe prezerwatywy dla wszystkich? W wielu krajach od dawna jest to norma. Francja zdecydowała też niedawno, że każdy poniżej 26 roku życia może bezpłatnie otrzymać w aptekach prezerwatywy. Jednym z powodów tej decyzji politycznej jest szybko rosnąca liczba przypadków chorób przenoszonych drogą płciową.

My w MISTER SIZE jesteśmy zbulwersowani tymi statystykami i wraz z firmą Spondoms chcielibyśmy zwrócić uwagę na to, jak ważna jest antykoncepcja z użyciem prezerwatyw.

"W ostatnich latach w Niemczech gwałtownie wzrosły wskaźniki zakażeń wieloma chorobami przenoszonymi drogą płciową. Jesteśmy tym bardzo zaniepokojeni i chcemy coś z tym zrobić - mówi Luis Gunga, jeden z założycieli Spondoms.

Dlatego teraz współpracujemy, aby ułatwić młodym ludziom w Niemczech zdobycie wiedzy na temat prezerwatyw i bezpiecznej antykoncepcji. Studenci niektórych uniwersytetów i szkół wyższych otrzymują więc od zeszłego tygodnia (tydzień 3 / 2023) darmowe prezerwatywy MISTER SIZE. Kampania rozpoczęła się w kampusie Wyższej Szkoły Zawodowej Rhine-Main w Wiesbaden, wraz z otwarciem pierwszego dozownika prezerwatyw, którym każdy student może się wspomóc. Kolejne dyspensery z prezerwatywami MISTER SIZE zostały ustawione w tym tygodniu na Uniwersytecie Leuphana w Lüneburgu oraz w TH Köln w Kolonii Deutz.

Ponieważ prezerwatywa chroni prawidłowo tylko wtedy, gdy się nie rozrywa i nie zsuwa, wszystkie 7 rozmiarów MISTER SIZE jest reprezentowane we wspomnianym dozowniku prezerwatyw. Dodatkowo w zestawie znajduje się miarka Mister Size, dzięki której szybko i łatwo zmierzysz, jaki rozmiar prezerwatywy pasuje do Twojego najlepszego egzemplarza. Z jednej strony zwiększa to bezpieczeństwo antykoncepcji, a z drugiej strony prezerwatywy są chętniej zakładane, jeśli są wygodnie dopasowane.

Ogólnie projekt został odebrany przez uczniów bardzo pozytywnie. "Spodziewamy się, że projekt zostanie bardzo dobrze przyjęty i będzie dobrze wykorzystany zwłaszcza podczas wielu imprez w naszej AStA" - mówi o projekcie Max z AStA na Uniwersytecie w Lüneburgu. Uczniów szczególnie cieszy fakt, że prezerwatywy MISTER SIZE są dostępne w różnych rozmiarach, co w przyszłości zmniejszy liczbę wpadek.

Cieszymy się ze wspaniałych opinii studentów na temat naszych prezerwatyw MISTER SIZE i dziękujemy firmie Spondoms za ekscytującą współpracę.

Dla wszystkich tych, którzy nie dostają odpowiednich prezerwatyw na swojej uczelni, a nadal chcą bezpiecznie używać właściwych prezerwatyw, są nasze niedrogie pakiety próbne Mister Size, abyś mógł zacząć.

Odkryj opakowania próbne Mister Size już teraz

Mister Size
Więcej artykułów

Dobry seks nie musi być doskonały

Przeczytaj teraz

Pigułka - czy rzeczywiście równouprawnienie podczas seksu?

Przeczytaj teraz

Prezerwatywy i lubrykant: dzięki temu seks jest jak w zegarku

Przeczytaj teraz