Skip to main content

Mister Size we włoskich aptekach

Prezerwatywy Mister Size można teraz kupić w pierwszych aptekach we Włoszech, ponieważ udało nam się pozyskać pierwszego włoskiego hurtownika farmaceutycznego. Dzięki naszej hurtowni farmaceutycznej prezerwatywy Mister Size są teraz o wiele łatwiej i szybciej dostępne w wielu aptekach we Włoszech, a tym samym o wiele szybciej docierają do Ciebie jako użytkownika prezerwatyw.

Nasza pierwsza apteka we Włoszech

Na długo przed zdobyciem przez nas tytułu pierwszego hurtownika farmaceutycznego we Włoszech, pierwsza apteka w Bruneck w Południowym Tyrolu miała w swoim asortymencie prezerwatywy Mister Size. Tak więc apteka Zieglauer Farmacia jest mniej więcej naszą latarnią morską na włoskim rynku farmaceutycznym, skąd odpowiedni dla Ciebie rozmiar prezerwatyw staje się coraz bardziej rozpowszechniony we Włoszech, a także szybko i łatwo dostępny.

Dodatkowe informacje dla klientów końcowych

Chcesz kupić Mister Size w swojej lokalnej aptece? Oprócz wielu aptek w Niemczech jest to teraz możliwe także we Włoszech. Wystarczy zapytać w aptece, czy prezerwatywy są już dostępne na miejscu, czy też farmaceuta może je dla Ciebie zamówić. W razie jakichkolwiek pytań można ich do nas odesłać lub podpowiedzieć na naszej stronie internetowej.

Informacje dla farmaceutów

Jeśli jesteś farmaceutą i chciałbyś wprowadzić nasze prezerwatywy do swojej oferty, przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną stronę zawierającą wszystkie informacje, źródła zaopatrzenia i materiały marketingowe. W razie jakichkolwiek pytań można w każdej chwili skontaktować się z naszą hurtownią farmaceutyczną lub bezpośrednio z nami.

Kontakt w sprawie dystrybucji farmaceutycznej we Włoszech:
RÖSSLER SRL
Via Giotto-Str. 23
39100 Bozen - Bolzano (Włochy)

Telefon: 0039-0471-913317
Faks: 0039-0471-915054
E-mail: info(at)roesslerpharma(dot)it

Mister Size
Więcej artykułów

Zrób tego więcej - z fantazjami seksualnymi w swoim osobistym kinie.

Przeczytaj teraz

Jeden jak żaden - o co chodzi z różnymi kształtami penisa

Przeczytaj teraz

Czy ludzie uprawiają dziś mniej seksu?

Przeczytaj teraz