Skip to main content

Rozpoczęcie sprzedaży w Wielkiej Brytanii i nowa angielska strona internetowa

Z przyjemnością informujemy, że firma Pasante Healthcare, jako dystrybutor na Wielką Brytanię, rozpoczęła sprzedaż i jest dostępna dla wszystkich dealerów w Wielkiej Brytanii. Oznacza to również uruchomienie angielskiej strony internetowej jako platformy informacyjnej i sprzedażowej dla MISTER SIZE na wyspie. Już teraz zapoznaj się z naszą nową stroną internetową i wszystkimi informacjami na temat możliwości zakupu pod adresem www.mistersize.co.uk.

Prezerwatywy w Wielkiej Brytanii

Mimo że w Wielkiej Brytanii niektóre prezerwatywy można otrzymać bezpłatnie w ramach NHS, są to prezerwatywy standardowe. Dzięki Mister Size możesz wybrać jeden z 7 rozmiarów prezerwatyw i uzyskać idealną prezerwatywę. Ponadto Mister Size jest wyjątkowo cienki, dzięki czemu jest miły w dotyku, a jednocześnie tak samo bezpieczny jak standardowe prezerwatywy. Idealny rozmiar może nawet zwiększyć bezpieczeństwo, ponieważ prezerwatywa nie zsunie się, jeśli będzie za duża. Jeśli prezerwatywa jest za mała, zwęża penisa, odczucia są mniejsze, a prezerwatywa łatwiej pęka. Warto więc stosować prezerwatywy Mister Size, poczujesz różnicę.

Gdzie kupić Mister Size

Następujące sklepy będą obecne podczas premiery Mister Size w Wielkiej Brytanii:

Kontakt dla sprzedawców detalicznych

Prowadzisz sprzedaż detaliczną w Wielkiej Brytanii i chciałbyś szybko i bezcłowo otrzymywać nasze prezerwatywy Mister Size. W takim przypadku należy skontaktować się bezpośrednio z naszym dystrybutorem na Wielką Brytanię:

ABS Holdings

Spring Lane
Forest Gate
Ringwood, UK BH24 3FH
United Kingdom
+44 (0) 1202 868 511

https://www.absholdings.com/brand/mister-size

 

Mister Size
Więcej artykułów

Dobry seks nie musi być doskonały

Przeczytaj teraz

Pigułka - czy rzeczywiście równouprawnienie podczas seksu?

Przeczytaj teraz

Prezerwatywy i lubrykant: dzięki temu seks jest jak w zegarku

Przeczytaj teraz