Skip to main content

Nasze prezerwatywy są teraz dostępne również w Hiszpanii

Szukasz prezerwatyw w Hiszpanii. Odkryj nasze pierwsze sklepy z asortymentem Mister Size na naszej nowej hiszpańskiej stronie internetowej: www.mistersize.es

Prezerwatywy w Hiszpanii

Hiszpania jest znana ze swojego temperamentu i śródziemnomorskiej radości życia. Standardowe prezerwatywy, które są dostępne tylko w jednym lub dwóch rozmiarach, w ogóle nie pasują. Teraz możesz cieszyć się beztroskim seksem z prezerwatywami w Hiszpanii dzięki Mister Size. Dzięki naszym 7 rozmiarom prezerwatyw i wyjątkowo cienkiej ściance Mister Size masz pełne poczucie bezpieczeństwa i możesz po prostu cieszyć się stosunkiem seksualnym. Prezerwatywy MISTER SIZE są wykonane z wysokiej jakości lateksu kauczuku naturalnego i spełniają wszystkie standardy jakości produktu medycznego. Dzięki odpowiedniemu rozmiarowi zapewniają jeszcze większe bezpieczeństwo, ponieważ nic się nie ślizga ani nie uwiera. Przekonaj się sam!

Kup Mister Size w Hiszpanii

Prezerwatywę Mister Size można już kupić w następujących sklepach:

Kontakt dla dystrybutorów

Na Półwyspie Iberyjskim, tzn. w Hiszpanii i Portugalii, mamy dla Ciebie bezpośredniego partnera handlowego w postaci lokalnego dealera. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt bezpośrednio z naszym partnerem handlowym lub z nami. Dla dealerów udostępniliśmy również obszerny zbiór zdjęć, informacji i materiałów marketingowych do bezpośredniego pobrania, które można znaleźć w naszej strefie dealera.

Nasz partner dystrybucyjny w Hiszpanii i Portugalii:

SAINT SUAL S.L.
Calle del Ecuador 12
28850 Torrejón de Ardoz, Madrid
Hiszpania
+34 (0)917 42 03 13
www.saintsual.com

Mister Size
Więcej artykułów

Prawidłowe zakładanie prezerwatywy - jak to robić, aby nie było to denerwujące

Przeczytaj teraz

Przyjaźń+, mingles, otwarty związek i poligamia - o co chodzi we współczesnych modelach związków?

Przeczytaj teraz

Nieważne jak duży czy mały - kocham swojego penisa

Przeczytaj teraz