Skip to main content

O nas

MISTER SIZE - Twój towarzysz dla lepszego seksu

Seks może być i jest doskonały. Dlatego też MISTER SIZE stwarza idealne warunki, abyście mogli cieszyć się wspólnymi chwilami w całej ich intensywności. Tutaj dowiesz się więcej o naszych podstawowych zasadach i dlaczego w pełni wierzymy w to, co reprezentuje sobą MISTER SIZE.

Bez półśrodków - Cztery podstawowe zasady MISTER SIZE

Jako zespół w pełni popieramy MISTER SIZE, ponieważ mamy już dość metod antykoncepcyjnych, które są po prostu dobre. Tu nie ma miejsca na kompromisy - wszystko musi być po prostu dobrze dobrane. Bo tylko wtedy można doświadczyć szczęścia najbardziej intymnych chwil i cieszyć się wspólnym czasem w całej jego intensywności. Aby to wszystko było możliwe, każdy krok w MISTER SIZE opiera się na naszych czterech podstawowych zasadach.

Wyjątkowo cienki materiał zapewnia intensywne odczucia.

Podczas seksu uczucie jest najważniejsze - w końcu chcecie przeżyć razem kilka pięknych chwil i całkowicie oddać się sobie nawzajem. Oczywiście prezerwatywa jako przyjaciel, towarzysz i towarzyszka łóżkowa nie może wchodzić w drogę. Dlatego właśnie zoptymalizowaliśmy nasze prezerwatywy MISTER SIZE tak, abyś prawie ich nie czuł. Dzięki odpowiedniemu rozmiarowi, idealnemu dopasowaniu i grubości ścianek 0,05 mm podczas seksu między wami jest tylko cieniutka warstwa. Dzięki temu można w pełni cieszyć się doznaniami.

Dzięki naszym 7 rozmiarom każdy znajdzie prezerwatywę, która będzie mu odpowiadać.

W kwestii seksu nie ma uniwersalnych rozwiązań. Każdy człowiek jest inny i to jest absolutnie wspaniałe. Dlatego też standard nie wchodzi w rachubę - dla nas to Ty jesteś osobistą atrakcją. Twoje życie miłosne jest wyjątkowe. W ten sposób zyskujesz idealnego towarzysza: prezerwatywę, która naprawdę Ci odpowiada. Może nie jest to jeszcze rozwiązanie szyte na miarę (jeszcze), ale jesteśmy już bardzo blisko. Poczujesz to od razu.

Nasze produkty i materiały są testowane i certyfikowane.

Jeśli chodzi o antykoncepcję i ochronę, rzadko zdarza się druga szansa. Dlatego wszystko musi zawsze pasować. Błędy są tematem tabu. Aby zapewnić Ci pełną niezawodność, nasze prezerwatywy są certyfikowane i poddawane starannym testom. Pierwszorzędna jakość to dla nas absolutne minimum - w końcu nie tylko rozmiar musi pasować, ale i wszystko inne.

Idealne dopasowanie i najwyższej jakości materiały zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa.

Strach i zmartwienia podczas seksu są niepotrzebnymi zabójcami przyjemności, a więc są dla nas absolutnie nie do przyjęcia. Dlatego właśnie MISTER SIZE nie tylko zapewnia dobre samopoczucie, ale także maksymalne bezpieczeństwo. Dzięki indywidualnemu rozmiarowi i optymalnemu dopasowaniu wszystko leży dokładnie tak, jak powinno. Żadnych wad - tylko niezawodna ochrona podczas najpiękniejszych wspólnych godzin.

W co wierzymy!

W MISTER SIZE chcemy zapewnić każdemu - niezależnie od jego kształtu - najlepszy seks w życiu. Dlatego stworzyliśmy produkt, który jest tak wyjątkowy, jak jego użytkownik.

Amazing Sex for everyone!

Mister Size Kondom in Siegelfolie
O nas

Jakość prezerwatyw

Aby móc zagwarantować naszym klientom maksymalne bezpieczeństwo, najwyższej klasy materiały i ścisłe kontrole są częścią naszego standardowego programu.

Kondom FAQ
O nas

FAQ na temat prezerwatyw i rozmiarów prezerwatyw

Uzyskaj odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące prezerwatyw, rozmiaru prezerwatywy i MISTER SIZE jako odpowiedniej dla Ciebie prezerwatywy.

Mister Size - Ta prezerwatywa pasuje na Ciebie!

Mając wizję "Doskonałości w prezerwatywach", nasz kreatywny zespół w Vinergy nieustannie pracuje nad tym, aby prezerwatywy były jeszcze lepsze - jeszcze bardziej zmysłowe. Nasze twierdzenie: seks z prezerwatywą powinien być równie dobry jak bez niej! Dbamy o to każdego dnia. Po prawie 20 latach pasji i doświadczeń z prezerwatywami we właściwym rozmiarze, wprowadziliśmy na rynek Mister Size. MISTER SIZE to prezerwatywa, która wygląda jak prezerwatywa, chroni jak prezerwatywa, ale w użyciu w ogóle nie jest odczuwana jak zwykła prezerwatywa. Dlaczego? Ponieważ mężczyźni i kobiety nie czują prawie nic.MISTER SIZE jest dostępny w siedmiu różnych rozmiarach- w końcu najlepszy przedmiot dla każdego mężczyznyjest bardzo indywidualny.

Chcesz dowiedzieć się więcej o Mister Size? ... to zajrzyj na tę stronę.

Jak określić rozmiar prezerwatywy, można dowiedzieć się tutaj.

Nie, prawie żaden środek antykoncepcyjny nie jest w 100% bezpieczny. Bezpieczeństwo metod antykoncepcyjnych oblicza się na podstawie wskaźnika Pearla. Prezerwatywy mają wskaźnik Pearla 2-12, co oznacza, że na 100 kobiet, które używają prezerwatyw przez rok, od 2 do 12 zajdzie w ciążę. W porównaniu z innymi środkami antykoncepcyjnymi prezerwatywa wypada raczej słabo. W większości przypadków jest to spowodowane błędami w aplikacji. Więcej informacji na temat prawidłowego stosowania można znaleźć tutaj. Jednak jeśli chodzi o ochronę przed chorobami przenoszonymi drogą płciową, takimi jak HIV, kiła, rzeżączka, wirusowe zapalenie wątroby typu B i C, prezerwatywa zapewnia wysoki poziom ochrony.

Prezerwatywy są zwykle wykonane z materiałów gumopodobnych, z których zdecydowana większość to lateks. Stosuje się je podczas stosunku płciowego w celu ochrony przed niechcianą ciążą i chorobami przenoszonymi drogą płciową, a przed stosunkiem płciowym nakłada się je na wzwiedzionego penisa. Oprócz sterylizacji prezerwatywa jest jedynym środkiem antykoncepcyjnym dla mężczyzn.

Prezerwatywy same w sobie nie mają skutków ubocznych. Jednak w przypadku uczulenia na lateks mogą one wywołać reakcję alergiczną. Około 2% ludzi cierpi na alergię na lateks. Dlatego istnieją również prezerwatywy bezlateksowe.

Do najczęściej zadawanych pytań

Wspaniały seks dla każdego - nasze credo

Seks odpręża, seks daje przyjemność, seks uszczęśliwia - seks sprawia, że (prawie) wszystko staje się lepsze. Dlatego też uważamy, że każdy zasługuje na wspaniały seks. Nie tylko raz, ale wielokrotnie. Nie powinno być w tym zakresie zbędnych przeszkód, ale potrzebujemy prostych metod antykoncepcyjnych, bez obaw i skutków ubocznych. Dlatego właśnie wierzymy w MISTER SIZE. Ponieważ właśnie to umożliwia.