Skip to main content

Mister Size - prawdziwa wielkość również pod względem jakości prezerwatywy

Aby móc zagwarantować naszym klientom maksymalne bezpieczeństwo, najwyższej klasy materiały i surowe kontrole są częścią naszego standardowego programu. Miliony użytkowników prezerwatyw na całym świecie cieszą się więc wysoką jakością Mister Size, którą zawdzięczają ponad 20-letniemu doświadczeniu w branży.

Surowce

Prezerwatywy Mister Size wykonane są z unikalnej mieszanki lateksu kauczuku naturalnego, która nadaje produktowi szczególną miękkość, odporność na rozdarcia i niski zapach. Dzięki temu prezerwatywy Mister Size zapewniają intensywne doznania, a jednocześnie niezawodną ochronę. Dla optymalnej kompatybilności, powłoka żelu smarującego składa się z czystego oleju silikonowego, który jest również znany jako dimetikon.

Certyfikacja

Mister Size jest certyfikowanym produktem medycznym zgodnie z dyrektywą UE 93/42 EWG. Oprócz wewnętrznych kontroli jakości, nasze systemy produkcji i zarządzania są regularnie i oficjalnie audytowane zgodnie z normami ISO 9001 i ISO 13485.

Produkcja

Przy produkcji opieramy się na naszym wieloletnim partnerze Karex, największym producencie prezerwatyw na świecie. Prezerwatywy Mister Size są opracowywane i produkowane w Malezji na najnowocześniejszym sprzęcie pod nadzorem doświadczonego personelu specjalistycznego. Oznacza to, że nasze prezerwatywy są produkowane blisko miejsca wydobycia surowców, co zapewnia ich najlepszą jakość. Każda prezerwatywa Mister Size jest elektronicznie testowana pod kątem dziurek. Mieszanka gumy naturalnej i czysty olej silikonowy gwarantują najlepszą kompatybilność ze skórą i bezpieczeństwo.

Zrównoważony rozwój

Karex gwarantuje uczciwe wynagrodzenie dla pracowników produkcji oraz brak pracy dzieci przy produkcji Mister Size.

Opakowanie prezerwatywy wykonane jest ze starannie zadrukowanego kartonu. Nie używamy zbędnych torebek foliowych ani miejsca na opakowania - motto brzmi: tyle ile trzeba, tak mało jak to możliwe.

Prezerwatywy Mister Size są również wegańskie.