Skip to main content

Wspólny wyjazd - korzyści dla pary

Nawet w zaangażowanych związkach znalezienie idealnej metody antykoncepcyjnej może zająć dużo czasu. Dlatego też nasze pary były początkowo zaskoczone swoimi pozytywnymi doświadczeniami z MISTER SIZE. Zapoznaj się z tym, co mają do powiedzenia.

Opinie par

Luis & Johanna - 39 i 41 lat, z Lubeki

"Jesteśmy wymagający - w każdej sytuacji".

Luis: "Jesteśmy razem już od 16 lat i zawsze mieliśmy bardzo udane życie seksualne. Tak w każdym razie z mojej strony".

Johanna: "Nie mam żadnych zastrzeżeń!".

Luis: "Haha, cieszę się".

Johanna: "Jednak rok temu zdecydowałam, że nie chcę już dostarczać organizmowi hormonów, więc przestałam brać pigułki. Musieliśmy więc poszukać nowych metod antykoncepcyjnych. Od samego początku moim faworytem były prezerwatywy: bardzo bezpieczne i nie wymagające skomplikowanej ingerencji w organizm. Poza tym myślę, że już wystarczająco długo sama dbam o antykoncepcję. Dzięki prezerwatywom możemy wziąć na siebie równą odpowiedzialność".

Luis: "Szczerze mówiąc, na początku byłem dość sceptyczny. To było dawno temu, ale miałem złe doświadczenia z prezerwatywami. Często nie były one dobrze dopasowane, a odczucia były tylko w połowie tak dobre jak bez nich. Seks na drugim planie".

Johanna: "Właśnie to mnie poruszyło. Nie chciałem pogarszać tego, co mieliśmy. Dlatego sprawdziłem, co będzie najlepszym rozwiązaniem, jeśli chodzi o prezerwatywy. Natrafiłem na Mister Size dzięki rekomendacjom na forach internetowych i natychmiast zamówiłem Condom Sizer do domu".

Luis: "Jestem wielkim fanem produktów dostosowanych do indywidualnych potrzeb (mam w szafie dwa garnitury szyte na miarę), dlatego od razu spodobało mi się mierzenie. Prezerwatywy, które przyszły, od początku sprawiały wrażenie, jakby były stworzone dla mnie".

Johanna: "Pierwszy raz z prezerwatywą po tak długim czasie bez niej byłam bardzo ciekawa, czy będziemy zadowoleni. Jednak po kilku minutach wszystkie moje obawy zniknęły. Było tak miło jak zawsze".

Felix i Nora - 34 i 27 lat, z Wittenbergi

"Możemy się wyluzować - i mieć radość z życia".

Nora: "Feliks i ja jesteśmy razem od trzech lat. Przez większość czasu byliśmy w związku na odległość, ale sześć miesięcy temu przeprowadziłam się do Berlina, aby z nim zamieszkać. W tym samym czasie założyłem własną firmę i wcale nie idzie mi źle. Mam więc w tej chwili wiele na głowie... i tak mało czasu dla dziecka!".

Feliks: "Dla mnie to podobna sytuacja, dlatego w kwestii planowania dziecka jesteśmy bardzo zgodni: kiedyś, ale proszę, nie teraz".

Nora: "Ale nadal lubimy uprawiać seks i to dużo (śmiech). Musimy więc być bardzo ostrożni".

Felix: "Wybór prezerwatywy nie jest jednak dla mnie łatwy, ponieważ nie mam przeciętnej wielkości penisa. Już dwa razy zdarzyło nam się, że prezerwatywa zsunęła się podczas seksu. Za każdym razem był to totalny bałagan i jeszcze przez jakiś czas po tym wydarzeniu było to dla nas obojga stresujące. Dokładnie to, czego nie chcesz podczas seksu".

Nora: "W pewnym momencie stwierdziłam: muszą istnieć prezerwatywy, które nie mają tylko standardowego rozmiaru. Nie możemy być jedynymi, którzy potrzebują odrobiny indywidualności".

Felix: "Kumpel polecił mi MISTER SIZE. Kupiłem paczkę trzech rozmiarów do przetestowania i już po jednym poczułem, że to jest to".

Nora: "Teraz jesteśmy o wiele bardziej zrelaksowani i jest nam jeszcze przyjemniej".

Branie odpowiedzialności i czerpanie radości z życia razem - korzyści dla par

Szczególnie w długotrwałym związku warto poddać próbie wcześniejsze doświadczenia i świadomie poszukać na nowo metody antykoncepcyjnej idealnej dla Was obojga. Prezerwatywy są często stosowane tylko jako rozwiązanie awaryjne, gdy pigułka nie wchodzi w grę ze względu na skutki uboczne. Jest to jednak niedocenianie ich wartości. Jeśli bowiem poświęcisz trochę czasu na znalezienie odpowiedniej prezerwatywy w odpowiednim rozmiarze, antykoncepcja będzie łatwiejsza i wygodniejsza niż kiedykolwiek wcześniej.

Beztroska przyjemność - z intensywnymi doznaniami dzięki indywidualnemu rozmiarowi

Dzięki indywidualnym rozmiarom, MISTER SIZE pozwala cieszyć się wspólnymi chwilami bez żadnych obaw. Prezerwatywa jest idealnie dopasowana, bez ryzyka zsunięcia się lub zwężenia w jakikolwiek sposób. Jednocześnie między wami jest tylko bardzo cienka warstwa. Będziecie czuć się nawzajem tak intensywnie jak nigdy dotąd i będziecie mogli całkowicie skupić się na sobie.

Twórzcie jedność - zarówno w przypadku antykoncepcji, jak i seksu

Wspólne podejmowanie ważnych decyzji jest korzystne dla waszego związku, a więc także dla waszego życia seksualnego, bez konieczności odsuwania się jednego z was na drugi. Dlatego właśnie MISTER SIZE stwarza idealne warunki do antykoncepcji: dzięki prezerwatywie dopasowanej do indywidualnych potrzeb nie ma żadnych ograniczeń w odczuwaniu, a skutki uboczne metod hormonalnych należą już do przeszłości. Zamiast tego ma się dobre samopoczucie pod każdym względem. Ponieważ zadbaliście o to razem i teraz możecie wspólnie cieszyć się korzyściami - z cudownymi chwilami wspaniałego seksu.