Skip to main content

Kiedy nagle wszystko jest w porządku - korzyści dla Ciebie jako kobiety

Chcesz korzystać z wszechstronnej ochrony, jaką dają prezerwatywy, ale jednocześnie w pełni odczuwać swojego partnera? Z MISTER SIZE możesz mieć obie te rzeczy! Alenya i Lotta opowiadają o swoich doświadczeniach i korzyściach, jakie odniosły.

Świadectwa kobiet

Alenya - 25 lat, z Offenburga

"Moja głowa jest w chmurach podczas seksu, a nie antykoncepcji".

"Od kilku lat jestem singlem z zamiłowania! Uwielbiam próbować nowych rzeczy - także jeśli chodzi o mężczyzn. Jeśli więc chodzi o miłość i seks, jestem raczej niekonsekwentna, ale jeśli chodzi o antykoncepcję, zawsze postępuję bezpiecznie. Stawka jest zbyt wysoka, abym mógł przyjąć postawę "jakoś to będzie". Dlatego nie chcę być zależny od drugiej osoby w sprawach seksu. Ja podejmuję decyzje dotyczące mojego ciała i antykoncepcji.

Kiedy odkryłam linię Mister Size, od razu się ucieszyłam. To jest właśnie poziom doskonałego przygotowania, którego szukam. Teraz mogę być całkowicie pewna, że mam odpowiedni rozmiar na każdą z moich przygód. Wszystko jest naprawdę dobrze dopasowane i nic się nie zsuwa. Ultracienki materiał jest jednocześnie bardzo przyjemny w dotyku, co oczywiście sprawia, że jestem szczęśliwa. Przede wszystkim jednak daje mi poczucie bezpieczeństwa, którego potrzebuję, aby naprawdę się wyluzować."

Lotta - 31 lat, z Osnabrück

"Dla mnie podczas seksu wszystko musi być w porządku - dla obu stron".

"Jestem osobą bardzo fizyczną i wrażliwą, dlatego też seksualność nigdy nie była tematem, który traktowałam lekko.

Podczas seksu chcę całkowicie zaangażować się w życie mojego partnera i naprawdę się w niego wtopić. Aby to się udało, wszystko musi mi odpowiadać i obie strony muszą być w pełni zaangażowane. Dlatego prezerwatywy są dla mnie bardzo ważnym elementem... one również mogą zepsuć całą noc. Jeśli coś nie jest odpowiednio dopasowane lub mężczyzna czuje tylko ułamek tego, co mógłby poczuć, cała interakcja przepada. Uważam, że szczególnie źle jest, gdy zakładanie prezerwatywy staje się grą zręcznościową, a prezerwatywa może nawet rozerwać się podczas rozwijania. Totalny zabójca przyjemności!

Z tego powodu prezerwatywy nie są przeznaczone wyłącznie dla mężczyzn. Jeśli coś jest nie tak, czuję to tak samo".

Samostanowienie bez wad - zalety MISTER SIZE dla Ciebie jako kobiety.

Dla kobiety wzięcie antykoncepcji w swoje ręce nie jest łatwe, mimo wielu dostępnych opcji. Metody hormonalne, takie jak pigułka, mają często poważne wady, dlatego za samostanowienie w sprawach seksualnych trzeba zapłacić wysoką cenę. Prezerwatywy są o wiele prostsze - gdyby nie to, że wielu mężczyzn twierdzi, iż prezerwatywy ograniczają doznania. Na szczęście dzięki MISTER SIZE to zmartwienie należy już do przeszłości. I jesteś doskonale przygotowany na każdą sytuację.

Skoncentruj się na tym, co najważniejsze - niezależnie od tego, czy jesteś w związku ...

Seks zawsze powinien mieć szansę stać się jedną z najwspanialszych chwil. Dlatego też MISTER SIZE stwarza warunki, które pozwalają Ci się wyluzować podczas seksu - bez obaw i myślenia o skutkach ubocznych. Jeśli zawsze uważałeś, że prezerwatywy odbierają intensywność kochania się, teraz będziesz mógł doświadczyć niesamowitych wrażeń. Ponieważ gdy prezerwatywa jest idealnie dopasowana, zwija się ją w ciągu kilku sekund i jest prawie niezauważalna dla obojga. Możecie całkowicie zatopić się w sobie i cieszyć się wspaniałymi chwilami spędzonymi razem.

... lub w czasie jednonocnej przygody

Nawet, a nawet szczególnie, jeśli jesteś singlem, prezerwatywy są środkiem antykoncepcyjnym z wyboru - ponieważ kiedy uprawiasz seks z kimś, kogo nie znasz (jeszcze), bezpieczeństwo jest zawsze na pierwszym miejscu. Nie oznacza to jednak, że musisz godzić się na wszelkie ograniczenia. Jeśli zawsze masz przy sobie jeden z naszych pakietów próbnych oraz prezerwatywę Sizer, szybko znajdziesz odpowiedni rozmiar i będziesz mógł cieszyć się nocną przygodą w całej jej intensywności. Po prostu spróbuj.