Skip to main content

Prezerwatywy dla dzieci - prezerwatywy, które rosną razem z dziećmi

Chcesz wiedzieć, kiedy i jak uczyć dzieci o seksie? Jak najlepiej je przygotować i chronić lub szukasz odpowiednich prezerwatyw dla dzieci?

W takim razie trafiłeś we właściwe miejsce! W tym artykule mówimy Ci, co musisz wiedzieć o edukacji seksualnej, prezerwatywach i rozmiarach prezerwatyw dla dzieci. Powiemy Ci również, gdzie kupić prezerwatywy dla dzieci i nastolatków oraz wyposażymy Cię w najważniejszą wiedzę o prezerwatywach.

Więc zapnij pasy, bo nie chcesz tego przegapić!

W jakim wieku powinieneś edukować swoje dzieci?

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo różna, ale zasadniczo właściwa edukacja seksualna jest ciągłym procesem i idealnie nie powinna być jednorazową, poważną rozmową.

Najlepiej jest rozmawiać z dziećmi o tematach takich jak zgoda seksualna, ciąża, choroby przenoszone drogą płciową i dojrzewanie przed ukończeniem 10 roku życia.

Temat antykoncepcji jest szczególnie ważny w tym czasie, ponieważ Twoje dzieci potrzebują Twojego wsparcia. Porozmawiaj z nimi o różnych hormonalnych lub bezhormonalnych metodach antykoncepcji dla kobiet i mężczyzn.

W ten sposób możesz przygotować je na kolejne lata i doświadczenia oraz upewnić się, że potrafią dokonywać dobrych wyborów i chronić się.

Najlepszy sposób edukacji dzieci i młodzieży

Najlepszym sposobem jest prowadzenie otwartych, dostosowanych do wieku rozmów, podczas których dzieci mogą zadawać wszelkie pytania. Może się to odbywać swobodnie w codziennym życiu.

Jeśli trudno jest rozmawiać na te tematy, lub jeśli po prostu chcesz być dobrze przygotowany, istnieje wiele różnych książek, broszur i filmów na ten temat.

Przy okazji, bardzo niewiele szkół mówi o rozmiarach prezerwatyw.

Dlatego jest absolutnie konieczne, abyś jako rodzic rozmawiał o tym z chłopcami I dziewczynami, może nawet uświadomić szkole, że są różne rozmiary.

Jakie prezerwatywy kupić dla dzieci?

Znalezienie odpowiednich prezerwatyw dla nastolatków jest trudne, ponieważ penis 12, 13 czy nawet 14-latków często nie jest jeszcze w pełni rozwinięty. W zależności od tego, kiedy zaczyna się dojrzewanie i ile hormonów wzrostu jest w organizmie, penis może rosnąć nawet przez 6 lat.

Oznacza to, że osiągnięcie pełnego rozmiaru może potrwać do 18, 19 lub 20 roku życia.

Z tego powodu standardowe prezerwatywy o rozmiarze 52 lub 53 często nie pasują, łatwo się zsuwają lub są zbyt ciasne. To sprawia, że stosunki seksualne są niebezpieczne i niekomfortowe.

Istnieje również problem, że poprzednio pasująca prezerwatywa może stać się zbyt mała z czasem, ponieważ penis nadal rośnie. To znów czyni seks niebezpiecznym, ponieważ zbyt małe prezerwatywy łatwiej pękają, są niewygodne i mogą wpływać na erekcję. To z kolei zwiększa prawdopodobieństwo odbycia stosunku bez zabezpieczenia.

Prezerwatywy w małych i dużych rozmiarach

Z tych powodów dla dzieci i młodzieży szczególnie ważne jest określenie właściwego rozmiaru prezerwatywy i stosowanie prezerwatyw, które praktycznie rosną razem z nimi.

Być może po zmierzeniu rozmiaru prezerwatywy okazuje się, że na początku idealnie pasuje prezerwatywa w rozmiarze 47 lub 49. Jednak po kilku miesiącach lub latach rozmiar ten może zacząć szczypać i stać się niewygodny.

Wtedy, podobnie jak w przypadku zakupu butów, czas ponownie dokonać pomiaru, ponownie ocenić szerokość lub obwód i przejść na nowy rozmiar prezerwatywy.

Przy okazji, długość penisa lub napletka nie ma znaczenia przy zakupie prezerwatywy. Jest całkowicie w porządku, jeśli prezerwatywa nie jest rozwinięta do końca lub nie pokrywa penisa całkowicie, tak długo jak szerokość lub obwód jest właściwy.

Tabela rozmiarów prezerwatyw - prezerwatywy dla małych i dużych penisów

Poniżej znajduje się przegląd różnych rozmiarów prezerwatyw, które można dostać. Większość producentów oferuje prezerwatywy tylko w rozmiarach od 52 do 57.

Tutaj, w Mister Size, można również uzyskać wiele mniejszych i większych prezerwatyw, które są idealne dla małych (lub kompaktowych) i dużych penisów.

Dla obwodu penisa

Dla średnicy penisa

Rozmiar prezerwatywy 47

mniej niż 10 cm

mniej niż 3,18 cm

Rozmiar prezerwatywy 49

10 - 10,5 cm

3,18 - 3,34 cm

Rozmiar prezerwatywy 53

10,5 - 12 cm

3,34 - 3,82 cm

Prezerwatywa rozmiar 57

12,0 - 13,5 cm

3,82 - 4,3 cm

Prezerwatywa rozmiar 60

13,5 - 14,5 cm

4,3 - 4,62 cm

Prezerwatywa rozmiar 64

14,5 - 15,5 cm

4,62 - 4,93 cm

Prezerwatywa rozmiar 69

większy niż 15,5 cm

większa niż 4,93 cm

Gdzie kupić prezerwatywy dla dzieci i nastolatków?

Ponieważ większość sklepów obecnie sprzedaje prezerwatywy tylko w standardowych rozmiarach od 52 do 57, najłatwiej jest zamówić odpowiednie prezerwatywy dla dzieci w Internecie.

Zasadniczo prezerwatywy są wysyłane w neutralnych paczkach, co oznacza, że nie musisz się martwić, że twoi sąsiedzi (lub rodzice) zobaczą, co zamówiłeś.

Wiele różnych rozmiarów Mister Size można znaleźć w drogeriach Müller, w wielu aptekach, a także w sklepach Orion.

Ważna wiedza o prezerwatywach dla dzieci

Wybór odpowiedniego rozmiaru prezerwatywy to świetny i ważny pierwszy krok. Ale co potem? Jak przechowuje się prezerwatywy? Jak się ich prawidłowo używa? Co się dzieje, gdy jedna pęknie lub się zakleszczy?

Wszystkie te informacje można znaleźć tutaj:

Podsumowanie - prezerwatywy dla dzieci

Właściwa edukacja seksualna dzieci i młodzieży jest ważna i powinna odbywać się w sposób jak najbardziej otwarty. Tylko wtedy dzieci będą miały szansę cieszyć się bezpiecznym seksem, zapobiegać ciąży, chronić siebie i zachować zdrowie.

Wybór odpowiedniego rozmiaru prezerwatywy jest w zasadzie ważnym krokiem, aby prezerwatywy były postrzegane jako coś pomocnego i dobrego.

Tylko z właściwym rozmiarem prezerwatywy jesteś optymalnie chroniony i możesz cieszyć się do maksimum.

Przy okazji: Jeśli masz zamiar mieć swój pierwszy raz, powinieneś przeczytać nasz artykuł o uprawianiu seksu po raz pierwszy, aby twój pierwszy raz był wspaniały!

Dowiedz się jeszcze więcej o prezerwatywach

7 verschiedene Kondomgrößen von Mister Size an Wäscheleine
Wiedza seksualna na temat prezerwatyw

Określenie właściwego rozmiaru prezerwatywy w 4 prostych krokach

Używanie odpowiedniego rozmiaru prezerwatywy jest ważne dla dobrej ochrony. Tutaj dowiesz się jak w 4 prostych krokach określić właściwy rozmiar.

Kondom Anwendung
Nasze wskazówki dotyczące prezerwatyw

Stosowanie prezerwatyw

O czym należy pamiętać przy stosowaniu prezerwatyw? Oto najważniejsze wskazówki przed użyciem prezerwatyw.

Mister Size Kondome in verschiedenen Größen
Wiedza seksualna na temat prezerwatyw

Prezerwatywy i rozmiary prezerwatyw: Odpowiedzi na wszystkie pytania

WSZYSTKO, o co mógłbyś zapytać o prezerwatywy i rozmiary prezerwatyw, jest odpowiedziane w tym poście. Kliknij teraz, aby przeczytać więcej.