Skip to main content

Zwiększenie potencji jako mężczyzna, jak poprawić swoją potencję

W tym artykule dowiesz się, co może prowadzić do problemów z erekcją u mężczyzn, a także co możesz zrobić, jeśli chcesz wyeliminować problemy z potencją.

Rzeczy, które mogą prowadzić do problemów z potencją

Jest kilka rzeczy, które mogą być przyczyną problemów z potencją u mężczyzn. Należą do nich:

  • Niezdrowa dieta
  • Mało ćwiczeń
  • Problemy psychiczne lub stres
  • Leki lub narkotyki
  • Niewłaściwy rozmiar prezerwatywy
  • Inne niezdrowe nawyki

Jak Twoja dieta wpływa na Twoją potencję

Dieta odgrywa ogromną rolę w naszym zdrowiu, samopoczuciu, a nawet potencji. Wysoko przetworzone, cukrowe i tłuste pokarmy w umiarze są w porządku. Ale jeśli jesz te pokarmy często lub w dużych ilościach, mogą one zaszkodzić Twojemu organizmowi.

Efektem może być otyłość, wysoki poziom tłuszczu we krwi, cukrzyca lub miażdżyca. Te choroby mogą wtedy również uszkodzić Twoją potencję i doprowadzić do zaburzeń er ekcji.

Te pokarmy zwiększą twoją potencję

Jeśli chcesz poprawić swoją potencję, powinieneś stosować zbilansowaną i zdrową dietę. Staraj się jeść świeże produkty o jak najmniejszym stopniu przetworzenia.

Owoce i warzywa, takie jak jeżyny, jabłka, owoce cytrusowe, pomidory i szparagi, a także orzechy, produkty pełnoziarniste, ryby i ziemniaki są szczególnie zalecane dla zrównoważonej diety.

Mówi się, że następujące pokarmy są szczególnie wzmacniające potencję i wydłużające erekcję. mówi się:

Ostrygi

Ostrygi są bogate w cynk. Cynk mówi się, że stymuluje produkcję testosteronu i może w ten sposób promować libido (chęć do seksu).

Czosnek

Czosnek, ponieważ wpływa na przepływ krwi i rozluźnienie mięśni, co może mieć wpływ na funkcje erekcji. Dłuższe, jędrniejsze erekcje mogą być tego efektem.

Żeń-szeń

Żeń-szeń zawiera ginsenozydy, o których sądzi się, że uwalniają własny testosteron w organizmie. Testosteron może zwiększyć potencję i pożądanie.

Arbuz

Arbuz zawiera L-cytrulinę, która jak wykazano, stymuluje przepływ krwi, a tym samym poprawia erekcję.

Banany

Potas zawarty w bananach może rozszerzać naczynia krwionośne, obniżać ciśnienie krwi, dlatego mówi się, że jest w stanie poprawić potencję.

Pestki dyni

Mówi się, że wysoka wartość L-argininy w pestkach dyni zapewnia do 20% lepsze wyniki sportowe, a także poprawia erekcje.

Korzeń Maca

Korzeń Maca został już pozytywnie sprawdzony w badaniach pod kątem działania afrodyzjakalnego, jest również stosowany w tradycyjnej naturopatii przy niedoborach libido i zaburzeniach potencji.

Turcja

Ciemne mięso indyka może zawierać nawet 300mg tauryny. Mówi się, że tauryna wspiera wytrzymałość sportową, a także funkcje sercowo-naczyniowe, co może również prowadzić do silniejszej potencji.

Suplementy diety zwiększające potencję

Jeśli chcesz zrobić coś więcej niż tylko zdrowo się odżywiać, regularnie ćwiczyć i zmniejszyć stres, możesz spróbować suplementów diety. Mogą one stanowić przydatne uzupełnienie.

W każdym przypadku należy zadbać o to, aby stosować wysokiej jakości suplementy diety, w miarę możliwości w jakości ekologicznej i wyprodukowane w Niemczech. Wymagania jakościowe stawiane niemieckim produktom są bardzo wysokie.

Nasz suplement MISTER SIZE dla aktywnych mężczyzn jest produkowany w Niemczech i zawiera cenne składniki takie jak maca, tauryna, cytrynian cynku, L-cytrulina i L-arginina w odpowiednio zbilansowanej dawce.

Więcej na ten temat można dowiedzieć się tutaj

Jak sport może pomóc twojej potencji

Sport również powinien stać się regularną częścią Twojego życia, jeśli chcesz zwiększyć swoją męskość w dłuższej perspektywie.

Sporty wytrzymałościowe takie jak jogging, spacer, jazda na rowerze, wiosłowanie, pływanie itp. lub trening siłowy mogą pomóc w poprawie krążenia krwi i ogólnej sprawności fizycznej. Pomagają również w redukcji stresu i wspierają sprawność umysłową.

Dodatkowo możesz trenować mięśnie dna miednicy, aby uzyskać silniejsze orgazmy i móc dłużej utrzymać erekcję.

Prostym ćwiczeniem na to jest napinanie i rozluźnianie mięśnia PC. Napnij mięsień, przytrzymaj go przez 3 do 10 sekund, a następnie ponownie rozluźnij. Powtórz to 10 razy z rzędu. Następnie zrób krótką przerwę i powtórz 2 do 3 razy.

Inne środki na potencję, o których powinieneś wiedzieć

Oprócz złego odżywiania i zbyt małej ilości ruchu, istnieją również przyczyny psychologiczne, które mogą zaszkodzić Twojej potencji. Należą do nich stres, presja na wykonanie, nerwowość, brak pewności siebie czy nawet choroby psychiczne, takie jak depresja czy wypalenie zawodowe.

Jeśli dotyczy Cię jeden z tych problemów, być może jesteś fizycznie całkowicie zdrowy, może nawet pilnujesz swojej diety i regularnie ćwiczysz. Jednak nadal możesz mieć problemy z uzyskaniem i utrzymaniem erekcji, lub nie masz pożądania w ogóle.

Zmniejszenie stresu i presji na wykonanie, może nawet szukanie profesjonalnej pomocy, może pomóc...

Inne niezdrowe nawyki, takie jak spożywanienikotyny i alkoholu, również mogą wpływać na potencję.

Na szczęście badania wykazały, że zaburzenia erekcji u byłych palaczy z czasem uległy poprawie.

Jeśli musisz regularnie przyjmować leki, powinieneś dokładnie przeczytać ulotkę dołączoną do opakowania, ponieważ leki mogą również powodować zaburzenia erekcji i utratę libido.

Czy masturbacja szkodzi mojej potencji?

W zasadzie masturbacja nie ma negatywnego wpływu na potencję. W rzeczywistości jest wręcz odwrotnie.

Regularna masturbacja może mieć wiele pozytywnych skutków dla całego organizmu oraz dla erekcji i potencji.

Podstawowym warunkiem jest jednak to, że uważasz masturbację za satysfakcjonującą i piękną i nie kojarzysz jej ze wstydem ani nie robisz tego z przymusu. Nie należy również masturbować się na krótko przed seksem, ponieważ doświadczenie pokazuje, że może to prowadzić do problemów z erekcją.

Prezerwatywy powodują problemy z erekcją

Konsekwencje użycia niewłaściwego rozmiaru prezerwatywy są często niedoceniane. Zbyt małe prezerwatywy zaburzają przepływ krwi przez penisa i zmniejszają wrażliwość.

Oba te czynniki razem mogą powodować szybszą utratę erekcji.

Dlatego powinieneś upewnić się, że wybierasz i używasz odpowiedniego rozmiaru prezerwatywy, aby uniknąć zaburzeń erekcji spowodowanych przez prezerwatywy.

Czy można leczyć zaburzenia erekcji za pomocą leków?

Należy porozmawiać z lekarzem, jeśli zmieniłeś swoje nawyki i nadal masz zaburzenia erekcji przez długi czas.

Oczywiście dotyczy to również sytuacji, w której podejrzewamy, że za problemem stoi jakieś schorzenie.

Obecnie istnieją sposoby leczenia zaburzeń erekcji, a nawet impotencji za pomocą leków, jeśli nic innego nie pomaga.

Nigdy jednak nie należy brać Viagry ani innych leków poprawiających potencję z internetu, ponieważ ich sprzedaż bez recepty jest w Niemczech nielegalna. Leki bez recepty przeznaczone do tego celu stanowią odpowiednio potencjalne zagrożenie. Nie należy ich stosować bez konsultacji lekarskiej!

Wnioski dotyczące zaburzeń erekcji i poprawy męskiej potencji

Podsumowując, możemy powiedzieć, że można zauważalnie poprawić swoją męskość poprzez spożywanie zdrowej, zbilansowanej diety, uzyskanie wystarczającej ilości ćwiczeń i zmniejszenie stresu.

Unikanie nikotyny, alkoholu i narkotyków również może pomóc w zwiększeniu potencji.

Jeśli chciałbyś zwiększyć swoją potencję naturalnie poprzez dietę, możesz sprawdzić jak działają suplementy diety takie jak MISTER SIZE Suplement dla aktywnych mężczyzn pracować dla ciebie.

Mister Size
Więcej artykułów

Prawidłowe zakładanie prezerwatywy - jak to robić, aby nie było to denerwujące

Przeczytaj teraz

Przyjaźń+, mingles, otwarty związek i poligamia - o co chodzi we współczesnych modelach związków?

Przeczytaj teraz

Nieważne jak duży czy mały - kocham swojego penisa

Przeczytaj teraz