Skip to main content

O nas

MISTER SIZE - Twój towarzysz dla lepszego seksu

Seks może być i jest doskonały. Dlatego też MISTER SIZE stwarza idealne warunki, abyście mogli cieszyć się wspólnymi chwilami w całej ich intensywności. Tutaj dowiesz się więcej o naszych podstawowych zasadach i dlaczego w pełni wierzymy w to, co reprezentuje sobą MISTER SIZE.

Ponad 20 lat doświadczenia z prezerwatywami

Nasza rodzinna firma rozpoczęła działalność w branży prezerwatyw w 2001 roku i od samego początku wszystko kręciło się wokół właściwego rozmiaru prezerwatywy. Na początku mieliśmy tylko wyszukiwarkę prezerwatyw dla odpowiedniego rozmiaru i nasz sklep internetowy Vinico, ale wkrótce sami opracowaliśmy prezerwatywy, a Mister Size powstał na przestrzeni lat z naszego doświadczenia i opinii klientów. Więcej informacji można znaleźć w pełnej historii Mister Size.

Jako klient nadal masz do nas bezpośredni kontakt, więc jeśli masz jakieś pytania, sugestie lub krytykę, czekamy na wiadomość od Ciebie, abyśmy mogli kontynuować pracę nad ulepszaniem idealnie dopasowanej prezerwatywy. Chcesz zajrzeć za kulisy? Poznaj zespół Mister Size już teraz.

Das Mitarbeiter Team von MISTER SIZE
O nas

Zespół Mister Size

W naszej małej rodzinnej firmie wszyscy pracownicy są w pełni zaangażowani i entuzjastycznie nastawieni do dostarczania odpowiednich prezerwatyw. Dowiedz się więcej o ludziach stojących za Mister Size, zaglądając za kulisy.

Mister Size Kondom in Siegelfolie
O nas

Jakość prezerwatyw

Aby móc zagwarantować naszym klientom maksymalne bezpieczeństwo, najwyższej klasy materiały i ścisłe kontrole są częścią naszego standardowego programu.

Kondom FAQ
O nas

FAQ na temat prezerwatyw i rozmiarów prezerwatyw

Uzyskaj odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące prezerwatyw, rozmiaru prezerwatywy i MISTER SIZE jako odpowiedniej dla Ciebie prezerwatywy.

Masz do nas pytania?

Niezależnie od tego, czy jesteś klientem prywatnym, czy sprzedawcą: masz pytania lub jesteś zainteresowany naszym produktem? Skontaktuj się z nami bezpośrednio, chętnie Ci pomożemy! Jesteś dealerem? Zapoznaj się z naszą strefą dealera.

Vinergy GmbH Bahnhofstr. 19 78224 Singen, Niemcy

+49 (0) 7731 / 832 700-33

Ochrona danych jest dla nas bardzo ważna

Bez półśrodków - Cztery podstawowe zasady MISTER SIZE

Jako zespół w pełni popieramy MISTER SIZE, ponieważ mamy już dość metod antykoncepcyjnych, które są po prostu dobre. Tu nie ma miejsca na kompromisy - wszystko musi być po prostu dobrze dobrane. Bo tylko wtedy można doświadczyć szczęścia najbardziej intymnych chwil i cieszyć się wspólnym czasem w całej jego intensywności. Aby to wszystko było możliwe, każdy krok w MISTER SIZE opiera się na naszych czterech podstawowych zasadach.

Wyjątkowo cienki materiał zapewnia intensywne odczucia.

Podczas seksu uczucie jest najważniejsze - w końcu chcecie przeżyć razem kilka pięknych chwil i całkowicie oddać się sobie nawzajem. Oczywiście prezerwatywa jako przyjaciel, towarzysz i towarzyszka łóżkowa nie może wchodzić w drogę. Dlatego właśnie zoptymalizowaliśmy nasze prezerwatywy MISTER SIZE tak, abyś prawie ich nie czuł. Dzięki odpowiedniemu rozmiarowi, idealnemu dopasowaniu i grubości ścianek 0,05 mm podczas seksu między wami jest tylko cieniutka warstwa. Dzięki temu można w pełni cieszyć się doznaniami.

Dzięki naszym 7 rozmiarom każdy znajdzie prezerwatywę, która będzie mu odpowiadać.

W kwestii seksu nie ma uniwersalnych rozwiązań. Każdy człowiek jest inny i to jest absolutnie wspaniałe. Dlatego też standard nie wchodzi w rachubę - dla nas to Ty jesteś osobistą atrakcją. Twoje życie miłosne jest wyjątkowe. W ten sposób zyskujesz idealnego towarzysza: prezerwatywę, która naprawdę Ci odpowiada. Może nie jest to jeszcze rozwiązanie szyte na miarę (jeszcze), ale jesteśmy już bardzo blisko. Poczujesz to od razu.

Nasze produkty i materiały są testowane i certyfikowane.

Jeśli chodzi o antykoncepcję i ochronę, rzadko zdarza się druga szansa. Dlatego wszystko musi zawsze pasować. Błędy są tematem tabu. Aby zapewnić Ci pełną niezawodność, nasze prezerwatywy są certyfikowane i poddawane starannym testom. Pierwszorzędna jakość to dla nas absolutne minimum - w końcu nie tylko rozmiar musi pasować, ale i wszystko inne.

Idealne dopasowanie i najwyższej jakości materiały zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa.

Strach i zmartwienia podczas seksu są niepotrzebnymi zabójcami przyjemności, a więc są dla nas absolutnie nie do przyjęcia. Dlatego właśnie MISTER SIZE nie tylko zapewnia dobre samopoczucie, ale także maksymalne bezpieczeństwo. Dzięki indywidualnemu rozmiarowi i optymalnemu dopasowaniu wszystko leży dokładnie tak, jak powinno. Żadnych wad - tylko niezawodna ochrona podczas najpiękniejszych wspólnych godzin.

W co wierzymy!

W MISTER SIZE chcemy zapewnić każdemu - niezależnie od jego kształtu - najlepszy seks w życiu. Dlatego stworzyliśmy produkt, który jest tak wyjątkowy, jak jego użytkownik.

Amazing Sex for everyone!

Wspaniały seks dla każdego - nasze credo

Seks odpręża, seks daje przyjemność, seks uszczęśliwia - seks sprawia, że (prawie) wszystko staje się lepsze. Dlatego też uważamy, że każdy zasługuje na wspaniały seks. Nie tylko raz, ale wielokrotnie. Nie powinno być w tym zakresie zbędnych przeszkód, ale potrzebujemy prostych metod antykoncepcyjnych, bez obaw i skutków ubocznych. Dlatego właśnie wierzymy w MISTER SIZE. Ponieważ właśnie to umożliwia.

Mister Size - Ta prezerwatywa pasuje na Ciebie!

Mając wizję "Doskonałości w prezerwatywach", nasz kreatywny zespół w Vinergy nieustannie pracuje nad tym, aby prezerwatywy były jeszcze lepsze - jeszcze bardziej zmysłowe. Nasze twierdzenie: seks z prezerwatywą powinien być równie dobry jak bez niej! Dbamy o to każdego dnia. Po prawie 20 latach pasji i doświadczeń z prezerwatywami we właściwym rozmiarze, wprowadziliśmy na rynek Mister Size. MISTER SIZE to prezerwatywa, która wygląda jak prezerwatywa, chroni jak prezerwatywa, ale w użyciu w ogóle nie jest odczuwana jak zwykła prezerwatywa. Dlaczego? Ponieważ mężczyźni i kobiety nie czują prawie nic.MISTER SIZE jest dostępny w siedmiu różnych rozmiarach- w końcu najlepszy przedmiot dla każdego mężczyznyjest bardzo indywidualny.

Chcesz dowiedzieć się więcej o Mister Size? ... to zajrzyj na tę stronę.

Jak określić rozmiar prezerwatywy, można dowiedzieć się tutaj.

Nie, prawie żaden środek antykoncepcyjny nie jest w 100% bezpieczny. Bezpieczeństwo metod antykoncepcyjnych oblicza się na podstawie wskaźnika Pearla. Prezerwatywy mają wskaźnik Pearla 2-12, co oznacza, że na 100 kobiet, które używają prezerwatyw przez rok, od 2 do 12 zajdzie w ciążę. W porównaniu z innymi środkami antykoncepcyjnymi prezerwatywa wypada raczej słabo. W większości przypadków jest to spowodowane błędami w aplikacji. Więcej informacji na temat prawidłowego stosowania można znaleźć tutaj. Jednak jeśli chodzi o ochronę przed chorobami przenoszonymi drogą płciową, takimi jak HIV, kiła, rzeżączka, wirusowe zapalenie wątroby typu B i C, prezerwatywa zapewnia wysoki poziom ochrony.

Prezerwatywy są zwykle wykonane z materiałów gumopodobnych, z których zdecydowana większość to lateks. Stosuje się je podczas stosunku płciowego w celu ochrony przed niechcianą ciążą i chorobami przenoszonymi drogą płciową, a przed stosunkiem płciowym nakłada się je na wzwiedzionego penisa. Oprócz sterylizacji prezerwatywa jest jedynym środkiem antykoncepcyjnym dla mężczyzn.

Prezerwatywy same w sobie nie mają skutków ubocznych. Jednak w przypadku uczulenia na lateks mogą one wywołać reakcję alergiczną. Około 2% ludzi cierpi na alergię na lateks. Dlatego istnieją również prezerwatywy bezlateksowe.

Do najczęściej zadawanych pytań