Skip to main content

Właściwy rozmiar prezerwatywy - czyli dlaczego warto się mierzyć

Czy zawsze miałeś wrażenie, że prezerwatywy Ci przeszkadzają i odbierają część doznań? W takim razie mamy dla Ciebie wspaniałą wiadomość: to nie prezerwatywa jako taka, ale raczej wybór prezerwatywy i jej rozmiar. Gdy już znajdziesz odpowiedni dla siebie, prawie nie poczujesz różnicy i będziesz mógł w końcu w pełni cieszyć się seksem, nawet z gumką.

Idealne dopasowanie zamiast bezsensownego porównywania kutasów

Nie jest już tajemnicą, że dobry seks nie zależy od rozmiaru. Dlatego właśnie Twój rozmiar jest ważny dla MISTER SIZE - ale tylko po to, abyś był idealnie dopasowany podczas następnej sesji miłosnej. Dzięki odpowiedniemu rozmiarowi, Twój najlepszy element i ultracienka prezerwatywa tworzą całość, która sprawi, że w końcu zupełnie zapomnisz, że w ogóle tam jest. Koniec z nieprzyjemnym uczuciem, po prostu wspaniały seks.

Określenie rozmiaru prezerwatywy jest łatwe!

Przed zamówieniem pierwszego opakowania MISTER SIZE należy oczywiście najpierw ustalić swój osobisty rozmiar prezerwatywy. Opracowaliśmy dla Ciebie trzy bardzo proste metody:

Ciemny pasek na opakowaniu Mister Size

Ciemny pasek na opakowaniu

Rozmiar prezerwatywy można również łatwo oszacować, patrząc na ciemny pasek na opakowaniu. Szerokość jest inna na każdym opakowaniu, tak jak rozmiar prezerwatywy. Jeśli Twój penis w stanie wzwodu jest tak szeroki jak pasek, to ten rozmiar prezerwatywy prawdopodobnie będzie na Ciebie pasował.

Dowiedz się więcej

Ikona taśmy mierniczej

Taśma miernicza MISTER SIZE - mierz jak zaufany krawiec

Jeśli wolisz mierzyć w klasyczny sposób, po prostu wydrukuj naszą taśmę mierniczą MISTER SIZE. Wytnij go i ostrożnie umieść wokół wzwiedzionego penisa. W ten sposób można łatwo odczytać swój osobisty rozmiar prezerwatywy.


Uwaga: Podczas drukowania należy wybrać opcję "brak" dla ustawienia strony, aby taśma miernicza była drukowana zgodnie ze skalą.

Drukuj teraz

Sizer do prezerwatyw

Prezerwatywy - specjalista od rozmiarów dla Twojego najlepszego egzemplarza

Czy bardziej podobają Ci się prawdziwe narzędzia, które zostały stworzone do pracy? W takim razie nasz Condom Sizer jest urządzeniem pomiarowym, które możesz wybrać. Dzięki temu praktycznemu narzędziu w formacie karty kontrolnej można w krótkim czasie i z pełną precyzją określić swój indywidualny rozmiar. Od tej pory możesz skupić się na tym, co najważniejsze podczas seksu: Gorące chwile w bezproblemowym połączeniu.

Więcej

Oczywiście również jako kobieta...

Prezerwatywy nie muszą być przeznaczone tylko dla mężczyzn. Jeśli wolisz przygotować się na długo przed randką lub chcesz zrobić coś dobrego dla ukochanej osoby, możesz oczywiście wykonać równie dobre pomiary. Najlepiej mieć ze sobą nasz praktyczny pakiet próbek - dzięki temu można od razu przystąpić do pracy.

Siedem rozmiarów prezerwatyw - a jedna z nich jest twoja

Czy zmierzyłeś już samego siebie? Potem przychodzi czas na prezerwatywę osobistą. MISTER SIZE jest dostępny w siedmiu różnych wersjach i już wiesz, która z nich będzie od teraz Twoim nowym towarzyszem. Nieważne więc, czy Twoja odpowiednia prezerwatywa ma 47 mm, 60 mm czy nawet 69 mm - od teraz będziesz mógł znacznie lepiej cieszyć się seksem z prezerwatywą. Wyposaż się więc już teraz, a potem ruszaj na kolejny maraton przytulania na kanapie lub na kolejną przygodę.