Skip to main content

Zespół Mister Size

W naszej rodzinnej firmie wszyscy pracownicy są w pełni zaangażowani i entuzjastycznie nastawieni do dostarczania najlepszych prezerwatyw. Dowiedz się więcej o ludziach stojących za Mister Size, zaglądając za kulisy. Poznaj nasz zespół.

Jeśli masz jakieś pytania, sugestie lub krytykę, zawsze chętnie pomożemy. Poważnie traktujemy wszystkie opinie, aby każdego dnia ulepszać Twoje doświadczenia z prezerwatywami MISTER SIZE. Zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego.

Eva

Nasza wizja, aby odpowiednie prezerwatywy były dostępne w coraz większej liczbie krajów na całym świecie, wraz z naszym wspaniałym zespołem - to moja pasja! Mój dobry nastrój jest zazwyczaj zaraźliwy. Uwielbiam dobre pomysły, a jeszcze bardziej szybkie wprowadzanie ich w życie wraz z zespołem. Jako dyrektor zarządzający zapewniam przegląd i wizję, a także dobrą pracę zespołową.

Jan

Dlaczego buty są w odpowiednim rozmiarze, a prezerwatywy nie? Zadałem sobie pytania, których nikt inny nie zadał. Jako założyciel sklepu internetowego z prezerwatywami Vinico, jako osoba, która współtworzyła markę prezerwatyw My.Size i uczyniła ją znaną w Niemczech, a także jako wynalazca Mister Size, opracowuję idealnie dopasowane rozwiązania dla naszych klientów w wielu krajach na całym świecie dzięki kreatywności, dbałości o design i ponad 20-letniemu doświadczeniu w branży prezerwatyw.

Gunther

Uwielbiam kontakt i wymianę doświadczeń z naszymi klientami. Wspólne opracowywanie i wdrażanie pomysłów sprawia mi ogromną przyjemność każdego dnia. Poznawanie klientów i ludzi z całej Europy i spoza niej, a następnie opieka nad nimi i wymiana pomysłów na poziomie oczu to sprawa bliska mojemu sercu. Idealnie pasuję do Mister Size, ponieważ wspólnie z moimi klientami znajduję indywidualne rozwiązania, dzięki którym Mister Size odnosi jeszcze większe sukcesy. Kreatywnie i z nieokiełznanym optymizmem zawsze znajduję nowych entuzjastycznych klientów, którzy sprawiają, że Mister Size jest znany jako doskonała prezerwatywa.

Bastian

Pracuję w Mister Size od samego początku i jestem związany z firmą od 2013 roku. Praca w Mister Size, podobnie jak prezerwatywy, bardzo mi odpowiada, ponieważ z entuzjazmem podchodzę do pracy nad nowymi projektami i zawsze szukam odpowiednich rozwiązań. Uwielbiam różnorodność zadań w Mister Size, niezależnie od tego, czy chodzi o tworzenie strony internetowej, organizowanie zakupów i logistyki międzynarodowej, czy nawet wsparcie międzydziałowe w zakresie marketingu i sprzedaży.

Tatjana

Lubię wykorzystywać swoją kreatywność w najróżniejszych obszarach firmy. Uwielbiam różnorodne zadania i nowe wyzwania każdego dnia. Opieka nad naszymi klientami B2B i B2C oraz ich pozytywne opinie na temat naszych produktów są dla mnie największą motywacją.

Albert Einstein już wiedział...

Sukces przychodzi, gdy robisz to, co kochasz.

Bianca

Stażyści parzą tylko kawę? Nie w e-commerce w MISTER SIZE! Nawet jako stażysta byłem w centrum wydarzeń od pierwszego dnia i rozwijałem się wraz ze stale rosnącymi zadaniami. Teraz, po ukończeniu szkolenia, skupiam się na naszym obszarze e-commerce i marketingu. Niezależnie od tego, czy chodzi o posty na blogu, newslettery czy obsługę klienta: Informuję naszych klientów B2C w najlepszy możliwy sposób o MISTER SIZE, odpowiednim rozmiarze prezerwatyw lub najnowszych trendach w seksie i miłości.

Nie zapomnieć

Oczywiście nie powinniśmy zapominać o wszystkich ciężko pracujących osobach w naszym zespole, które nie zostały tutaj wymienione, a które wspierają nas energicznie i z pełnym zaangażowaniem dla Mister Size, zarówno wewnętrznie, jak i zewnętrznie. Niezależnie od tego, czy są to nasi partnerzy marketingowi, podatkowi i, co najważniejsze, nasi ciężko pracujący pracownicy magazynu, którzy dostarczają nasze produkty do domu lub do licznych sklepów.

Bezpośredni kontakt z nami

Vinergy GmbH Bahnhofstr. 19 78224 Singen, Niemcy

+49 (0) 7731 / 832 700-33

Ochrona danych jest dla nas bardzo ważna