Skip to main content

Historia MISTER SIZE - wizja idealnej prezerwatywy

Z ręką na sercu: który mężczyzna uważa, że prezerwatywy są dobre? Prawdopodobnie prawie wcale. Nawet założyciel naszej firmy, Jan Vinzenz Krause, do tej pory ich nie lubił. W drogerii są tylko standardowe rozmiary. Prezerwatywa to rodzaj uciążliwego obowiązku, który ma chronić siebie i partnera przed chorobami zakaźnymi, zapobiegać niechcianej ciąży - ale generalnie stara dobra guma jest uważana za zabójcę pożądania. Wymykaj się. Dlatego w Vinergy rozpoczęliśmy poszukiwania idealnie dopasowanej prezerwatywy, która nie ograniczałaby doznań płynących z przyjemności. Rezultatem naszych poszukiwań jest MISTER SIZE.

Tak powstał Mister Size

Wszystko zaczęło się od myśli: dlaczego właściwie nosimy buty w odpowiednim rozmiarze, ale nie prezerwatywy? Dla Jana Vinzenza Krause, wynalazcy MISTER SIZE, wszystko zawsze musiało dobrze pasować. I tak powinno być również z prezerwatywami. Powstał pomysł: prezerwatywy w odpowiednim rozmiarze!

2001 - Pierwszy sklep internetowy z wyszukiwarką prezerwatyw

W 2001 roku Jan założył sklep internetowy Vinico, który do dziś pomaga użytkownikom prezerwatyw znaleźć odpowiednią prezerwatywę dzięki wyszukiwarce prezerwatyw.

Sklep internetowy z odpowiednimi prezerwatywami szybko stał się znany w Niemczech. Do jego popularności w Niemczech przyczyniły się liczne doniesienia medialne (np. w Focusie, Men's Health) oraz wystąpienia w mediach, np. na antenie Kai Pflaume. Współpracując z Bravo, ProFamilią czy nawet amerykańskim badaczem seksu Davidem Schnarchiem, Jan zyskał ambasadorów tematu. Jednocześnie sposób zainteresowania ludzi tematem stawał się coraz bardziej wyrafinowany. Powstały na przykład narzędzia pomiarowe, takie jak Condom Sizer, dzięki którym mężczyźni mogą łatwo określić swój rozmiar. Wizja przekonania jak największej liczby ludzi na świecie do stosowania odpowiednich prezerwatyw stawała się coraz bardziej konkretna.

2008 - Opracowanie pierwszych prezerwatyw w rozmiarze

W 2008 roku aspiracja idealnie dopasowanej prezerwatywy stała się rzeczywistością: w Axel Roth (R&S Consumer Goods GmbH), doświadczonym producencie prezerwatyw, Jan spotkał partnera biznesowego i producenta, który podzielił się z nim pomysłem i zlecił produkcję MY.SIZE w najwyższej jakości i w 7 rozmiarach prezerwatyw. My.Size był dystrybuowany nie tylko w naszym sklepie internetowym Vinico, ale mieliśmy również wyłączne prawa do dystrybucji My.Size w Niemczech i kilku innych krajach do końca 2020 roku.

2019 - Dalszy rozwój w kierunku Mister Size

To, że prezerwatywy powinny idealnie pasować, teraz już nie wystarczało Janowi. Twierdzenie, że seks z prezerwatywą jest tak samo dobry jak bez prezerwatywy sprawiło, że Jan nie przestawał majstrować przy jeszcze lepszych prezerwatywach. dla swojego projektu Jan był w stanie pozyskać największego na świecie producenta prezerwatyw Karex. Karex twierdzi, że jest pionierem na rynku prezerwatyw pod względem rozwoju, jakości i trwałości i produkuje prezerwatywy dla znanych marek prezerwatyw na całym świecie. Odpowiedni partner, dlatego też, aby mieć jak najlepiej opracowane prezerwatywy.

Niezliczone dyskusje z klientami i sprzedawcami znacząco przyczyniły się do rozwoju prezerwatyw MISTER SIZE, które zostały wprowadzone na rynek w 2019 roku. MISTER SIZE to wynik 20 lat doświadczeń z prezerwatywami rozmiarowymi i całej naszej pasji! Nie dość, że MISTER SIZE występuje w 7 rozmiarach, to jeszcze jest cudownie prawdziwy w dotyku.

Tadaa! Jeśli jeszcze nie poczuliście MISTER SIZE, to możecie o nim przeczytać tutaj...

MISTER SIZE to prezerwatywa, która wygląda jak prezerwatywa, chroni jak prezerwatywa, ale podczas używania w ogóle nie jest odczuwana jako prezerwatywa. Dlaczego? Ponieważ mężczyźni i kobiety nie czują prawie nic. Jest cienka. Jest tak cienki, że prawie niewidoczny - ma zaledwie 0,05 milimetra. Niby nic, a jednak wyposażony we wszelkie zabezpieczenia, które pozwalają w pełni skoncentrować się na partnerze i jego intymnych pragnieniach podczas gorących igraszek miłosnych.

MISTER SIZE jest dostępny w siedmiu różnych rozmiarach - w końcu najlepsza rzecz dla każdego mężczyzny jest bardzo indywidualna. Nasze prezerwatywy idealnie przylegają do wzwiedzionego penisa, tworząc z nim przyjemną całość. Skarpety i rękawiczki są dostępne w kilku rozmiarach, aby nie uwierały lub były za szerokie i nie powodowały utraty przyczepności. Różne rozmiary prezerwatyw są jedynie logiczne i spójne. Już samo mierzenie obwodu za pomocą MISTER SIZER jest mrowiącym doświadczeniem. Zakładanie idealnie dopasowanej prezerwatywy staje się ekscytującą częścią zbliżenia. W przeszłości sięganie po prezerwatywę było synonimem dziury w pożądaniu - dziś jednak mężczyźni i kobiety szybko odkrywają, że cienka i idealnie dopasowana prezerwatywa jest kluczem do beztroskiej przyjemności.

Możesz oddawać się bezgranicznej ekstazie bez obawy o zsunięcie się, pęknięcie czy nawet zgubienie prezerwatywy. Felix i Nora, małżeństwo z Wittenbergi, wypróbowali MISTER SIZE - i nie chcą się bez niego kochać. "Możemy sobie odpuścić i bawić się jak najlepiej" - mówią oboje. "Moja głowa jest w chmurach podczas seksu, a nie antykoncepcji" - napisał inny klient. Użycie MISTER SIZE gwarantuje właśnie to - możesz oddać się miłości, a prezerwatywa zrobi resztę.

Nasz zespół kreatywny w grupie firm Vinergy nieustannie poszukuje innowacyjnego pomysłu, mrowiącej nowości, która obiecuje jeszcze więcej przyjemności i wyższy współczynnik erotyczny. Jeśli chcesz uprawiać dobry seks, musisz umieć uwolnić swoje myśli - to był punkt wyjścia. Na przykład dla założyciela naszej firmy, Jana Vinzenza Krause, wszystko kręciło się wokół prezerwatyw już od najmłodszych lat. W pokoju dziecinnym w domu swoich rodziców w Bonn prowadził już internetową firmę zajmującą się sprzedażą wysyłkową prezerwatyw oraz serwis doradztwa w zakresie prezerwatyw. Sięganie po prezerwatywę powinno stać się czymś oczywistym - bez presji psychicznej, bez strachu, bez wewnętrznego hamulca. To, co przez długi czas było uważane za beznadziejne przedsięwzięcie, teraz stało się rzeczywistością dzięki MISTER SIZE.

Naszym celem jest umożliwienie wszystkim uprawiania najlepszego seksu w życiu - niezależnie od jego formy - nawet z prezerwatywą. Nieustannie nad tym pracujemy i cieszymy się z wszelkich uwag. Jeśli masz pytania, sugestie lub pomysły na ulepszenia, skontaktuj się z nami w każdej chwili.