Skip to main content

Suwmiarka z różnicą - nasz Condom Sizer

Suwmiarka jest zazwyczaj precyzyjnym narzędziem używanym w metrologii i rzemiośle do wykonywania dokładnych pomiarów długości, średnicy i grubości obiektów. Wiele osób ma również suwmiarki, czasami nazywane suwmiarkami, w swojej osobistej skrzynce narzędziowej w domu. Suwmiarki są precyzyjnymi narzędziami i oferują większą dokładność niż wiele innych przyrządów pomiarowych. Są bardzo łatwe w użyciu, wystarczy przesunąć suwmiarkę wokół przedmiotu, aby zmierzyć jego średnicę, a następnie odczytać ją na skali.

W MISTER SIZE wykorzystujemy tę prostą i precyzyjną zasadę, abyś mógł również bardzo łatwo i dokładnie zmierzyć rozmiar prezerwatywy, dlatego opracowaliśmy Condom Sizer. Oczywiście nasza miarka do prezerwatyw nie ma ostrych krawędzi, jak niektóre suwmiarki, aby chronić penisa.

Możesz po prostu umieścić nasz Condom Sizer wokół penisa we wzwodzie jak suwmiarkę i użyć go do pomiaru średnicy w taki sam sposób, jak narzędzie. Ponieważ jednak średnica nie jest taka sama jak rozmiar prezerwatywy, ale musi zostać najpierw przeliczona, zaprojektowaliśmy skalę tak, aby pokazywała rozmiar prezerwatywy. Wystarczy więc zmierzyć i odczytać rozmiar prezerwatywy bezpośrednio, bez konieczności przeliczania.

Gdzie można nabyć Condom Sizer?

Nasz Condom Sizer jest dostępny w coraz większej liczbie sklepów, obecnie można go zamówić na przykład tutaj:

Nasz sizer do prezerwatyw jest wielofunkcyjny

Oprócz faktycznego celu, jakim jest ułatwienie określenia rozmiaru prezerwatywy, nasz Condom Sizer oferuje kilka innych możliwości zastosowania.

Zabawny prezent

Oczywiście możesz używać Condom Sizer nie tylko dla siebie, jest to również zabawny i nietypowy prezent, który z pewnością zostanie zapamiętany, w końcu każdy powinien znać swój rozmiar prezerwatywy, aby być optymalnie chronionym podczas używania prezerwatyw.

Awaryjna skrobaczka do lodu

Nasza suwmiarka jest wykonana z wytrzymałego plastiku i może wytrzymać naprawdę wiele. Jeśli więc nagle nadejdzie mróz, a Twój samochód zamarznie, skrobaczka do lodu może znów zaginąć, jak to często bywa. Nawet jeśli jest być może trochę mały, możesz również użyć naszego Condom Sizer w nagłych wypadkach.

Do zdrapywania gumek lub usuwania etykiet

Nie zawsze muszą to być monety, nasz Condom Sizer może być oczywiście również używany do zdrapywania rubellos. Jest do tego wystarczająco wytrzymały. Nasza wytrzymała plastikowa karta może również pomóc w przypadku etykiet, które są nieco ciaśniejsze. Wystarczy umieścić krawędź na etykiecie i nacisnąć, aby ją uwolnić.

Otwieracz do butelek

Dzięki solidnej konstrukcji, nasz suwmiarka może być również używana jako otwieracz do butelek przy odrobinie praktyki. Po prostu spróbuj, z pewnością nie jest idealny, ale działa w nagłych wypadkach.

Mister Size
Więcej artykułów

Historia MISTER SIZE - wizja idealnych prezerwatyw

Przeczytaj teraz

Określ właściwy rozmiar prezerwatywy w 4 prostych krokach

Przeczytaj teraz

Zespół Mister Size

Przeczytaj teraz