Skip to main content

Wyszukiwarka rozmiarów

Rozmiary prezerwatyw w Mister Size - tak indywidualne jak Ty

Oczywiście buty, koszula i marynarka zawsze pasują idealnie, ale czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad właściwym rozmiarem prezerwatywy? MISTER SIZE kładzie teraz kres uniwersalnym rozmiarom i rozmiarom XXL. Zamiast tego otrzymujesz prawdziwą prezerwatywę, która pasuje jak ulał. Na pewno poczujesz różnicę - bo od tej pory znów będziesz się czuć jak w czystym seksie.

Aplikacja MISTER SIZE: dla pionierów i entuzjastów techniki

Lubisz nowinki techniczne i chciałbyś już teraz poznać swój osobisty rozmiar prezerwatywy? W takim razie skorzystaj z naszej aplikacji pomiarowej MISTER SIZE i dokonaj pomiaru bezpośrednio za pomocą telefonu komórkowego lub tabletu.

Zmierz teraz

Dla klasycznych postaci: miarka MISTER SIZE

Oczywiście, można też mierzyć się w klasyczny sposób. Wystarczy wydrukować naszą taśmę mierniczą MISTER SIZE i od razu przystąpić do pracy.

Pobierz taśmę mierniczą

Właściwy rozmiar prezerwatywy - dlaczego warto mierzyć!

Dlaczego indywidualny rozmiar prezerwatywy jest tak ważny? Czy naprawdę warto? Tutaj dowiesz się, jaka jest różnica między standardowym a w sam raz.

Właściwy rozmiar prezerwatywy

Tabela rozmiarów prezerwatyw

Długość penisa nie odgrywa roli przy wyborze odpowiedniego rozmiaru prezerwatywy, a jedynie szerokość, ponieważ prezerwatywy zawsze można rozwinąć na długość w zależności od potrzeb. Jeśli rozmiar prezerwatywy jest dopasowany, ochrona przed niechcianą ciążą jest zapewniona, nawet jeśli prezerwatywa jest trochę za krótka, ale idealny rozmiar sprawia, że nie zsuwa się i nie zwęża.

Rozmiar prezerwatywy podawany jest zawsze jako szerokość nominalna w milimetrach, np. 47mm, 60mm lub 69mm. Ta nominalna szerokość wynika z szerokości prezerwatywy leżącej płasko. Jednak ten pomiar ma niewiele wspólnego z rzeczywistością, bo penis jest okrągły, a nie płaski. Aby dać Ci rekomendację co do właściwego rozmiaru prezerwatywy, stworzyliśmy tabelę przeliczeniową.

Wystarczy zmierzyć swojego wzwiedzionego penisa w najgrubszym miejscu, np. za pomocą sznurka lub taśmy mierniczej. Następnie możesz odczytać odpowiedni rozmiar z poniższej tabeli rozmiarów naszych prezerwatyw:

Rozmiar prezerwatywy

Dla obwodu penisa

Dla średnicy penisa

Rozmiar 47

9,5 - 10 cm

3,02 - 3,18 cm

Rozmiar 49

10 - 10,5 cm

3,18 - 3,34 cm

Rozmiar 53

10,5 - 12 cm

3,34 - 3,82 cm

Rozmiar 57

12 - 13,5 cm

3,82 - 4,3 cm

Rozmiar 60

13,5 - 14,5 cm

4,3 - 4,62 cm

Rozmiar 64

14,5 - 15,5 cm

4,62 - 4,93 cm

Rozmiar 69

Więcej niż 15,5 cm

Więcej niż 4,93 cm

Po prostu spróbuj ...

Po co tracić czas na pomiary, skoro można je po prostu wypróbować? Jeśli chcesz od razu wypróbować MISTER SIZE i masz już przybliżone pojęcie o swoim rozmiarze prezerwatywy, możesz od razu zamówić jeden z naszych praktycznych zestawów próbnych. Zestawy składają się z trzech opakowań w trzech różnych, ale przylegających do siebie rozmiarach. Ty decydujesz, która prezerwatywa najbardziej Ci odpowiada! Mała wskazówka: jeśli w sklepie natkniesz się na MISTER SIZE, ciemnoniebieski pasek na środku pomoże Ci odgadnąć właściwy rozmiar...

Spróbuj teraz

Pokaż swoją wielkość - to proste z odpowiednią prezerwatywą

Dlaczego istnieją różne rozmiary prezerwatyw?

Każdy człowiek jest indywidualny - dotyczy to zarówno jego charakteru, jak i ciała. Dlatego zazwyczaj przymierzamy ubrania przed ich zakupem. Chcemy przecież, aby wszystko idealnie do siebie pasowało i abyśmy czuli się dobrze. Tylko dzięki prezerwatywom można czasem odnieść wrażenie, że wszystkie penisy są takie same. Zauważyliście jednak, że jest to absolutna nieprawda. Dlatego w MISTER SIZE powiedzieliśmy sobie, że chcemy w pełni oddać sprawiedliwość różnorodności mężczyzn - z siedmioma różnymi rozmiarami prezerwatyw, z których jeden idealnie pasuje na Ciebie. Różnica w odczuciach jest natychmiast zauważalna. I oczywiście jest też bezpieczniej, bo teraz wszystko idealnie pasuje.

Jakie są dostępne rozmiary?

Większość prezerwatyw jest dostępna tylko w standardowych rozmiarach. Szerokość nominalna wynosi zazwyczaj od 52 mm do 54 mm. Istnieją również prezerwatywy XXL, których nominalna szerokość wynosi zwykle od 55 mm do 57 mm. Jak więc widać, zakres ten nie jest zbyt szeroki. A jeśli nie pasujesz do tego wzorca, zawsze będziesz mieć problemy z większością prezerwatyw. Są one albo zbyt luźne, albo nieprzyjemnie ściskają i uwierają. Nic więc dziwnego, że wielu mężczyzn woli obywać się bez prezerwatyw, co oczywiście również nie jest dobrym pomysłem.

Aby uniknąć tych problemów, MISTER SIZE oferuje wybór spośród siedmiu różnych rozmiarów - o szerokości nominalnej od 47 mm do 69 mm. Dzięki temu można wreszcie bez problemu stosować prezerwatywy, w których nie występują już wszystkie dokuczliwe efekty uboczne. Dzięki temu możesz w pełni skoncentrować się na najpiękniejszej rzeczy na świecie.

Gdzie na opakowaniu widnieje rozmiar prezerwatywy?

W Mister Size Twój osobisty rozmiar prezerwatywy jest wyraźnie widoczny jako kolorowa liczba od 47 do 69 na przedniej stronie opakowania. Dzięki temu zawsze na pierwszy rzut oka widać, czy kupujemy odpowiedni dla nas rozmiar. Oprócz tego na odwrocie każdego opakowania prezerwatyw znajduje się krótki obowiązkowy tekst, który informuje o rozmiarze prezerwatywy jako szerokości standardowej lub nominalnej. Na przykład rozmiar prezerwatywy 60 odpowiada standardowej szerokości 60 mm, to samo dotyczy pozostałych rozmiarów.

Znajdź swój własny rozmiar prezerwatywy

Jeśli nie znasz jeszcze swojego rozmiaru prezerwatywy, możesz to sprawdzić na trzy proste sposoby:

PDF Taśma do mierzenia rozmiarów prezerwatyw

Taśma miernicza MISTER SIZE

Wystarczy wydrukować, zmierzyć i odczytać

Sizer do prezerwatyw

Sizer do prezerwatyw

Otrzymasz od nas bezpłatnie praktyczny Sizer do prezerwatyw

Mister Size 3 Opakowania

Pakowanie

Korzystając z ciemnego paska na opakowaniu, jeśli możesz w przybliżeniu oszacować swój rozmiar

Zacznij od razu, a wkrótce będziesz mógł cieszyć się wspaniałym seksem z prezerwatywami.

Dowiedz się jeszcze więcej o prezerwatywach

7 verschiedene Kondomgrößen von Mister Size an Wäscheleine
Wiedza seksualna na temat prezerwatyw

Określenie właściwego rozmiaru prezerwatywy w 4 prostych krokach

Używanie odpowiedniego rozmiaru prezerwatywy jest ważne dla dobrej ochrony. Tutaj dowiesz się jak w 4 prostych krokach określić właściwy rozmiar.

Kondom Anwendung
Nasze wskazówki dotyczące prezerwatyw

Stosowanie prezerwatyw

O czym należy pamiętać przy stosowaniu prezerwatyw? Oto najważniejsze wskazówki przed użyciem prezerwatyw.

Mister Size Kondome in verschiedenen Größen
Wiedza seksualna na temat prezerwatyw

Prezerwatywy i rozmiary prezerwatyw: Odpowiedzi na wszystkie pytania

WSZYSTKO, o co mógłbyś zapytać o prezerwatywy i rozmiary prezerwatyw, jest odpowiedziane w tym poście. Kliknij teraz, aby przeczytać więcej.