Skip to main content

Używanie przeterminowanych prezerwatyw: 23 zaskakujące sposoby na życie

Jeśli zastanawiasz się, czy nadal możesz używać przeterminowanych prezerwatyw, jesteś we właściwym miejscu. Tutaj dowiesz się, dlaczego używanie starych prezerwatyw do seksu nie jest dobrym pomysłem i jak możesz je ponownie wykorzystać.

Jesteśmy pewni, że będziesz zaskoczony tym, do czego można używać prezerwatyw.

Czy przeterminowanych prezerwatyw można używać do seksu?

Przeterminowane prezerwatywy są generalnie nadal użyteczne i nietoksyczne, bez względu na to, czy upłynął ich termin ważności 1, 2, 3, 4 miesięcy, czy nawet dłużej. Nadal jednak nie należy używać ich do seksu, ponieważ lateks z czasem staje się porowaty.

Oznacza to, że im starsza prezerwatywa, tym większe ryzyko jej rozerwania podczas stosunku. Dlatego lepiej jest kupować nowe prezerwatywy w odpowiednim rozmiarze w odpowiednim czasie. i przechowywać jeaby zapobiec wpadkom z prezerwatywami wpadki z prezerwatywami.

Jak można ponownie wykorzystać stare prezerwatywy?

Na szczęście istnieje wiele różnych sposobów na ponowne wykorzystanie zużytych prezerwatyw. Oto 23 najlepsze życiowe hacki i pomysły.

1. Wodoodporne smartfony, aparaty i inne rzeczy wewnątrz prezerwatywy

Niespodziewanie złapał Cię ulewny deszcz? A może chcesz zrobić fajne podwodne zdjęcia? A może zostałeś zaproszony na walkę wodną? W takim razie możesz łatwo chronić swoje urządzenia elektryczne, torby i paszporty za pomocą przeterminowanej prezerwatywy.

Wystarczy rozpakować prezerwatywę, w razie potrzeby zetrzeć lubrykant, włożyć przedmiot do prezerwatywy i zawiązać ją. W ten sposób można nawet obsługiwać smartfona.

2. Chroń rany i plastry przed wodą za pomocą starych prezerwatyw

Brudna woda lub wilgoć mogą łatwo powodować infekcje otwartych ran, jeśli wejdą z nimi w kontakt. Możesz szybko zrobić tymczasowy wodoodporny opatrunek z przeterminowanej prezerwatywy.

Rozwiąż prezerwatywę, odetnij końcówkę, a następnie naciągnij ją na uszkodzoną część ciała.

UWAGA: Zdejmij prezerwatywę tak szybko, jak to możliwe, ponieważ w zależności od części ciała i rozmiaru prezerwatywy może ona utrudniać przepływ krwi.

3. Podpórka pod nadgarstek z prezerwatywą do biura lub domu

Dużo pracujesz przy komputerze i boli cię nadgarstek? W takim razie możesz szybko ponownie wykorzystać stare prezerwatywy jako podpórkę pod nadgarstek.

Wystarczy wypełnić prezerwatywę wodą lub piaskiem, zawiązać ją na supeł i umieścić pod nadgarstkiem.

4. Użyj zużytych prezerwatyw jako piłki antystresowej dla relaksu

Czy masz dużo stresu, ponieważ klienci, współpracownicy, rodzina, przyjaciele lub znajomi lubią działać ci na nerwy? W takim razie zrób piłeczkę antystresową z przeterminowanych prezerwatyw.

Otwórz prezerwatywę, wypełnij ją piaskiem lub podobnym materiałem i zawiąż. Jeśli chcesz, możesz nawet pomalować swoją nową piłeczkę antystresową.

5. Pasta do butów, aby nadać butom połysk za pomocą gumek.

Twoje skórzane buty lub sandały są matowe i desperacko potrzebują blasku przed kolejną imprezą? W takim razie szybko rozpakuj prezerwatywę i przetrzyj buty. Żel nawilżający nada im naturalny i trwały połysk.

6. Użyj starych prezerwatyw jako gumki do włosów

Potrzebujesz uszczelnić plastikową torbę lub przytrzymać kilka rzeczy razem, a nie masz w domu gumek? Nie ma problemu! Wystarczy wyjąć starą prezerwatywę, usunąć z niej lubrykant, jeśli to konieczne, a następnie pociąć ją na małe paski.

Następnie można użyć gumek do prezerwatyw jak zwykłych gumek.

7. Otwieranie szczelnych zakrętek z przeterminowanymi prezerwatywami

Czy masz słoik lub inny pojemnik z zakrętką, którego nie możesz otworzyć? Z pewnością zadziała to z przeterminowaną prezerwatywą.

Rozpakuj prezerwatywę, zetrzyj lubrykant, jeśli to konieczne, a następnie umieść prezerwatywę na wieczku. Dodatkowy opór gwarantuje, że uda ci się otworzyć pojemnik.

8. Wielorazowe wkładki chłodzące do prezerwatyw i okłady chłodzące

Z zużytych prezerwatyw można również wykonać świetne wkładki chłodzące wielokrotnego użytku i zimne okłady. Można ich używać do chłodzenia urazów lub żywności w podróży.

Wystarczy napełnić prezerwatywę zimną wodą, zawiązać ją na supeł i włożyć do zamrażarki na kilka minut lub godzin, w zależności od tego, jak zimna i szczelna ma być.

9. Używaj przeterminowanych prezerwatyw jako wodoodpornych skarpet lub rękawiczek.

Nie masz ochoty moczyć stóp lub sięgać do płynu, którego wolałbyś nie dotykać bez rękawiczki? W takim razie wyciągnij prezerwatywy! Możesz po prostu naciągnąć je na stopy lub dłoń.

UWAGA: Uważaj, aby nie poślizgnąć się z powodu lubrykantu i trzymaj prezerwatywę na stopach lub dłoniach tak krótko, jak to możliwe. W zależności od rozmiaru prezerwatywy może ona utrudniać przepływ krwi. 10.

10. Ponownie używaj przeterminowanych prezerwatyw jako torebek i zamienników torebek do zamrażarki.

Resztki jedzenia lub inne rzeczy muszą zostać przetransportowane lub odłożone, a nie masz pod ręką torby lub torebki do zamrażarki? W takim razie możesz po prostu ponownie użyć jednej z przeterminowanych prezerwatyw. Wystarczy napełnić prezerwatywę, zawiązać ją na supeł i schować.

11. Używaj starych prezerwatyw jako awaryjnej butelki do picia w podróży

Znajdujesz się w sytuacji awaryjnej lub potrzebujesz sposobu na przenoszenie wody pitnej z innych powodów? W takim razie stare prezerwatywy są idealnym partnerem. Wystarczy napełnić je wodą i zawiązać. Dla dodatkowej ochrony, umieść prezerwatywę w grubej skarpecie, aby uzyskać dodatkową amortyzację.

12. Zbuduj ognisko z przeterminowanych prezerwatyw

Jesteś w sytuacji awaryjnej i musisz rozpalić ogień? Ten życiowy hack pomoże ci to zrobić, gdy świeci słońce. Napełnij prezerwatywę dużą ilością wody z pobliskiego zbiornika wodnego lub dużą ilością śniegu do stopienia i zawiąż ją.

Następnie połóż na wierzchu słomę, suchą trawę lub inną podpałkę i rozsuń wypełnioną prezerwatywę po bokach. Powinno to dać dość płaską powierzchnię na górze i wybrzuszenie na dole. Gdy słońce wpadnie przez soczewkę, skupi się i sprawi, że krzesiwo zacznie się palić.

13. Używaj starych prezerwatyw do gotowania

Stare prezerwatywy można również wykorzystać do gotowania. Trzeba przyznać, że to dość dziwny pomysł, ale wykonalny. Jeśli mówisz po japońsku, możesz nawet kupić książkę kucharską o prezerwatywach.

14. Ponowne wykorzystanie zużytych prezerwatyw jako dekoracji imprezowych i balonów

Bez zabawnych dekoracji i balonów każda impreza jest automatycznie w połowie zabawna. Jeśli nie chcesz wydawać na nie dodatkowych pieniędzy, możesz zrobić zabawne dekoracje z prezerwatyw.

Nadmuchaj je, pomaluj, wypełnij lub wykorzystaj w inny sposób. Jedynym ograniczeniem jest kreatywność.

15. Wykorzystaj stare prezerwatywy jako ograniczniki do drzwi

Chcesz zapobiec zatrzaskiwaniu się drzwi z powodu przeciągów lub uderzania o ściany? W takim razie możesz ponownie wykorzystać stare prezerwatywy jako odbojniki do drzwi. Wystarczy wypełnić prezerwatywę piaskiem lub ziemią, zawiązać ją na supeł i umieścić przed lub za drzwiami.

Jeśli nie będzie już dobrze trzymać, możesz zmyć kurz i znów będzie jak nowa.

16 Przeterminowane prezerwatywy jako przyciski do papieru

Oczywiście można użyć kamienia lub innego drogiego przycisku do papieru, ale przycisk do prezerwatywy jest o wiele bardziej zabawny i tańszy.

Zmyj lubrykant z prezerwatywy, wypełnij ją piaskiem, ziemią, kamykami lub innym materiałem, zawiąż i gotowe.

17. Zabawne kostki lodu z przeterminowanych prezerwatyw

Jeśli chcesz zaskoczyć swoich gości czymś wyjątkowym, kostki lodu z prezerwatyw są zabawnym i oryginalnym pomysłem. Wszystko czego potrzebujesz to puste rolki po papierze toaletowym, zużyte prezerwatywy, woda i zamrażarka.

 1. Umieść rolki tak, aby otwór znajdował się na stole lub naprzeciwko ciebie.
 2. Następnie wyjmij prezerwatywy i rozwiń je nieco dalej niż rolki papieru toaletowego są wysokie.
 3. Następnie zawieś prezerwatywy zamkniętą stroną w dół na rolkach papieru toaletowego i rozciągnij prezerwatywę na rolce.
 4. Teraz prezerwatywa powinna być przymocowana tak, aby można ją było napełnić wodą.
 5. Po napełnieniu prezerwatyw wodą, włóż je do zamrażarki na kilka godzin.
 6. Gdy kostki lodu będą całkowicie twarde, możesz wyjąć je z rolki, przepuścić je pod ciepłą wodą przez sekundę, a następnie po prostu ściągnąć prezerwatywę.

Gotowe.

18. Ponowne wykorzystanie starych prezerwatyw do odkamieniania

Woda nie wypływa prawidłowo z kranu lub słuchawki prysznicowej lub rozpryskuje się we wszystkich kierunkach? W takim razie czas na odkamienianie. Ale jeśli nie masz ochoty lub możliwości demontażu całego kranu, możesz również odkamienić go za pomocą prezerwatyw.

Wystarczy napełnić prezerwatywę odrobiną wody, octu lub kwasku cytrynowego i naciągnąć ją na kran. Teraz przymocuj ją kilkoma gumkami i pozwól jej wsiąknąć. Im mocniejszy ocet, tym bardziej należy go rozcieńczyć, aby krany nie uległy odbarwieniu.

19. Użyj przeterminowanych prezerwatyw jako procy

Z zużytych prezerwatyw można również łatwo zrobić praktyczną procę. Wszystko czego potrzebujesz to prezerwatywa, papierowy kubek i nóż lub nożyczki.

Najpierw rozwiń prezerwatywę i przeciągnij ją przez otwór papierowego kubka. Następnie odwróć kubek do góry dnem i odetnij dno nożem lub nożyczkami. Gotowe.

Możesz teraz wrzucić pociski przez otwór do prezerwatywy, a następnie przytrzymać papierowy kubek i prezerwatywę, ciągnąc prezerwatywę drugą ręką.

20. Ponowne wykorzystanie zużytych prezerwatyw jako gumek do włosów

Jeśli masz długie włosy i nie masz pod ręką gumki do włosów, możesz ponownie wykorzystać starą prezerwatywę do zrobienia szybkiej gumki. Rozpakuj prezerwatywę, rozwiń ją całkowicie i odetnij pierścień przy otworze prezerwatywy.

W ten sposób uzyskasz gumkę do włosów.

21. Użyj starych gumek jako zamiennika nasadki

Istnieją 2 warianty tego lifehacku z prezerwatywami. Pierwszy polega na tym, że bierzesz prezerwatywę i po prostu naciągasz ją na otwór pojemnika, aby zapobiec przedostawaniu się czegokolwiek do pojemnika.

W drugim wariancie należy napompować prezerwatywę, a następnie umieścić ją na otworze, mocno nacisnąć prezerwatywę drugą ręką i jednocześnie wypuścić powietrze. Spowoduje to zamknięcie prezerwatywy wokół otworu pojemnika.

22. Ponowne użycie prezerwatyw jako powłoki antypoślizgowej

Ten hack działa prawie jak druga odmiana poprzedniej sztuczki. Najpierw należy rozpakować prezerwatywę, rozwinąć ją i usunąć lubrykant. Następnie nadmuchujesz ją i dociskasz do niej np. szklankę, jednocześnie wypuszczając z niej powietrze. Powoduje to zaciśnięcie prezerwatywy wokół dna szklanki i zapobiega jej ześlizgiwaniu się.

23. Zrób gnoma ze starych prezerwatyw DIY

Dzięki tej sztuczce z upcyklingiem starych prezerwatyw możesz stworzyć piękne dekoracje do swojego domu. Oto, czego potrzebujesz:

 • Prezerwatywa
 • Rzemiosło i modelowanie gliny
 • Lejek (może być wykonany z papieru)
 • Spinacze i/lub sznurek
 • Kolory

Oto jak zbudować kondomowego gnoma:

 1. Rozpakuj prezerwatywę i rozwiń ją.
 2. Weź lejek i wypełnij prezerwatywę betonem rzemieślniczym.
 3. Zawiąż prezerwatywę i przymocuj węzeł za pomocą zacisku lub sznurka nad prezerwatywą, aby uzyskać spiczasty kształt.
 4. Pozostaw beton do stwardnienia na co najmniej 24 godziny.
 5. Usuń prezerwatywę z betonu
 6. Użyj modeliny do dalszego rzeźbienia gnoma. Na przykład zrób nos, dmuchawkę na czapkę itp.
 7. Pomaluj gnoma według własnego gustu

Gdy farba wyschnie, możesz umieścić elfa w domu lub ogrodzie. Tutaj można znaleźć samouczek wideo od Orion.

Wniosek - Ponowne wykorzystanie starych, przeterminowanych prezerwatyw

Prezerwatywy są niezwykle wszechstronne i można się z nimi świetnie bawić poza sypialnią. Podczas uprawiania seksu nie należy używać przeterminowanych prezerwatyw, ponieważ stają się one porowate i mogą szybko pęknąć.

Jeśli więc upłynął ich termin ważności, upewnij się, że kupiłeś nowe prezerwatywy w odpowiednim rozmiarze, aby zapobiec wpadkom z prezerwatywami, a następnie użyj starych gumek w innym miejscu.

Czy wiesz, że 88% mężczyzn używa prezerwatyw o niewłaściwym rozmiarze? Jeśli nie znasz jeszcze swojego rozmiaru, oto jak znaleźć idealny rozmiar prezerwatywy w 4 prostych krokach.

Mister Size
Więcej artykułów

Zrób tego więcej - z fantazjami seksualnymi w swoim osobistym kinie.

Przeczytaj teraz

Jeden jak żaden - o co chodzi z różnymi kształtami penisa

Przeczytaj teraz

Czy ludzie uprawiają dziś mniej seksu?

Przeczytaj teraz