Skip to main content

12 najlepszych porad dotyczących flirtu na lato

Lato to najlepszy czas na flirt. Dni są dłuższe, noce krótsze, a ludzie są ogólnie bardziej zrelaksowani i podekscytowani. Jeśli więc szukasz flirtu, to dobrze trafiłeś. W tym artykule podzielimy się z Tobą 12 najlepszymi poradami dotyczącymi flirtowania na lato. Dzięki tym wskazówkom masz gwarancję sukcesu i świetnej zabawy.

Nieważne, czy jesteś samotny, czy w związku partnerskim

Na pierwszy rzut oka nasze porady dotyczące flirtu na lato mogą wydawać się interesujące dla singli, którzy szukają nowej znajomości, ale pary również mogą z nich skorzystać. Dzięki kilku wskazówkom twój partner z pewnością będzie zadowolony, jeśli je wykorzystasz i trochę poflirtujesz z nim, co sprawi, że twój związek będzie świeży i ekscytujący:

 1. Odpowiednie ubrania: Ubierz się letnio i swobodnie, ale uważaj, aby nie być zbyt odkrywczym.
 2. Uśmiechaj się i nawiązuj kontakt wzrokowy: Dużo się uśmiechaj i utrzymuj kontakt wzrokowy, gdy z kimś rozmawiasz.
 3. Mowa ciała: Zwróć uwagę na swoją mowę ciała i staraj się sprawiać wrażenie otwartego i przyjaznego. Pokaż, jak bardzo cieszysz się z lata.
 4. Rozmowa: Utrzymuj rozmowę żywą i interesującą, ale unikaj mówienia zbyt wiele o sobie lub tylko o sobie.
 5. Pokaż zainteresowanie: Okaż zainteresowanie drugą osobą i zapytaj ją o jej hobby i zainteresowania.
 6. Komplementy: Komplementuj drugą osobę, ale uważaj, żeby nie przesadzić.
 7. Humor: Bądź zabawny i staraj się rozśmieszyć drugą osobę.
 8. Spróbuj czegoś nowego: zawsze chciałeś wybrać się na wycieczkę quadami lub spróbować nowego sportu? Próbowanie nowych rzeczy, takich jak sporty czy imprezy akcyjne, to świetny sposób na nawiązanie nowych znajomości! Często łatwo jest znaleźć okazje do małego flirtu.
 9. Pozostań wierny sobie: Ważne jest, abyś zawsze pozostał sobą i nie udawał. Nikt nie lubi popisywać się ani kłamać. Bądź szczery i autentyczny, wtedy dobra rozmowa z właściwą osobą zwykle wydarzy się sama.
 10. Pozostań pamiętliwy: Przedstaw się swoim imieniem i nazwiskiem, dzięki czemu tworzysz formę bliskości i zaufania i nie jesteś byle kim. Dodatkowo możesz zostać zapamiętany i więcej z tego wyniknie.
 11. Otwórz oczy: Skorzystaj z lata i miej oczy otwarte, gdy na zewnątrz i o i poznać nowych ciekawych ludzi na flirt. Staraj się nawiązywać kontakt tylko oczami, bo często głębokie spojrzenie, po którym następuje uśmiech, wystarczy, by zwrócić na siebie uwagę. Badania wykazały, że powinieneś utrzymywać kontakt wzrokowy przez co najmniej 2 sekundy, aby druga osoba mogła zrozumieć Twoje intencje.
 12. Nie trać serca: Nawet jeśli coś nie wyjdzie, nie trać serca. Flirt to gra i wcale nie musi przerodzić się w wielki romans. Nie każda próba będzie trafiona. Nie pozwól więc, by zepsuło Ci to dobry humor i ciesz się latem.

Dzięki naszym wskazówkom na pewno z łatwością przejdziesz przez flirtujące lato. Ale zawsze pamiętaj: jeśli chcesz pogłębić znajomość, to zawsze zwracaj uwagę na swoje bezpieczeństwo i pamiętaj, aby zawsze mieć przy sobie odpowiednie prezerwatywy.

Kup teraz prezerwatywy

Mister Size
Więcej artykułów

Dobry seks nie musi być doskonały

Przeczytaj teraz

Pigułka - czy rzeczywiście jest to właściwy sposób na osiągnięcie równości w seksie?

Przeczytaj teraz

Prezerwatywy i lubrykant - aby seks był jak w zegarku

Przeczytaj teraz