Skip to main content

Wiosenne przebudzenie: 5 wskazówek na niezapomniane orgazmy

Kto nie lubi mieć intensywnych orgazmów? Czasami nasze życie seksualne wpada w rutynę, w której przyjemność seksualna spada - oto pięć wskazówek, aby doświadczyć lepszych orgazmów tej wiosny.

Masturbuj się więcej

Tak, dobrze słyszałeś - więcej masturbacji prowadzi do bardziej intensywnych orgazmów. Eksplorowanie swojej strefy intymnej nie tylko sprawia, że jesteś bardziej świadomy swojego ciała, ale możesz również odkryć nowe i różne przyjemne doznania i uczucia, które zwiększają przyjemność seksualną i wyposażają cię w wiedzę wewnętrzną, którą możesz podzielić się ze swoim partnerem następnym razem. Jeśli cierpisz na przedwczesny wytrysk lub orgazmy, które zdarzają się zbyt szybko, możesz trenować swoje ciało, aby poczekać trochę dłużej poprzez masturbację. Działa to na przykład poprzez pauzę na 30 sekund, gdy czujesz, że jesteś bliski kulminacji. Im dłużej będziesz robić pauzę i nauczysz się nie spieszyć, tym dłużej wytrzymasz, aż osiągniesz szczyt przyjemności, który doprowadzi cię do ostatecznego orgazmu.

Nie spiesz się z grą wstępną

Wiemy, że to może być kuszące, aby pominąć grę wstępną i przejść od razu do stosunku, zwłaszcza jeśli nie masz zbyt wiele czasu lub energii. Jednak jeśli pominiesz grę wstępną, ominie cię cały szereg seksualnych przyjemności, zanim osiągniesz orgazm. Podczas gry wstępnej ciało uwalnia kilka hormonów poprawiających samopoczucie, które pomagają zwiększyć przyjemność podczas kulminacji. Dopamina, neuroprzekaźnik odpowiedzialny za dążenie do przyjemności i nagrody, jest uwalniana podczas gry wstępnej i prowadzi do zwiększenia uczucia przyjemności i oczekiwania, podczas gdy oksytocyna, "hormon przytulania", pomaga wzmocnić więź i intymność między tobą a twoim partnerem. Ponadto gra wstępna pomaga przygotować ciało do stosunku, stymulując strefy erogenne, zwiększając przepływ krwi do genitaliów, sprawiając, że jesteś "mokra" i napinając mięśnie dla bardziej intensywnego orgazmu. Jeśli więc ostatnio pomijałeś grę wstępną, czas przywrócić ją do swojego życia seksualnego - będziesz się zastanawiać, jak kiedykolwiek żyłeś bez niej!

Urozmaić swoje życie seksualne nowymi pozycjami

Spójrzmy prawdzie w oczy, łatwo jest wpaść w seksualną rutynę, zwłaszcza jeśli jesteś ze swoim partnerem przez długi czas. Możemy zdecydować się na nasze ulubione pozycje za każdym razem, gdy uprawiamy seks, najprawdopodobniej jest to albo misjonarz, kowbojka lub styl pieska. Ale z ponad 64 pozycjami w Kama Sutra, istnieje ogromna liczba pozycji i technik, o których mogłeś nie słyszeć, które mogą zwiększyć szansę na bardziej intensywne i przyjemne orgazmy. Dodatkowo, znalezienie nowej ulubionej pozycji może być świetnym sposobem na zbudowanie bliższej więzi z partnerem i dobrą zabawę przy jednoczesnym zminimalizowaniu seksualnej nudy. Na przykład, jeśli nigdy nie doświadczyłaś orgazmu pochwowego, zmiana pozycji w celu stymulacji punktu G może doprowadzić do odczuwania większej przyjemności seksualnej i bardziej intensywnego orgazmu.

Naucz się właściwej techniki oddychania

Tantryczne oddychanie to technika, która może zwiększyć przyjemność seksualną i doprowadzić do bardziej intensywnych orgazmów poprzez zwiększenie wrażliwości, świadomości i energii seksualnej w naszym ciele. Odbywa się to poprzez skupienie się na powolnym, głębokim oddychaniu podczas wyobrażania sobie przepływu energii seksualnej przechodzącej przez ciało podczas stosunku. Uważa się, że ta technika zwiększa przepływ krwi i wrażliwość w obszarze genitalnym, co prowadzi do większego pobudzenia i przyjemności seksualnej. Więc jeśli chcesz doświadczyć bardziej intensywnych orgazmów, spróbuj tej techniki.

  • Wdychaj powoli i głęboko przez nos przez około 5 sekund.
  • Podczas wdechu powinnaś czuć, jak twój brzuch się podnosi - nazywa się to oddychaniem przeponowym i może pomóc zwiększyć i kontrolować pobudzenie seksualne.
  • Wstrzymaj oddech na 1-2 sekundy.
  • Powoli wydychaj przez nos przez około 5 sekund.

Im więcej będziesz ćwiczyć tę technikę, tym łatwiej będzie Ci osiągnąć dłuższe i bardziej intensywne orgazmy.

Upewnij się, że używasz odpowiedniego rozmiaru prezerwatywy

Jednym z największych mitów jest to, że prezerwatywy nie są wygodne - a to błędne przekonanie nie mogłoby być dalsze od prawdy. Powodem, dla którego niektórzy ludzie nie lubią prezerwatyw, jest to, że noszą niewłaściwy rozmiar, który odbiera przyjemność seksualną, a jednocześnie jest szkodliwy dla bezpieczeństwa. Prezerwatywa, która jest zbyt duża, może zsunąć się podczas stosunku i zmniejszyć stymulację i tarcie, jeśli nie jest ciasno na penisie, podczas gdy prezerwatywa, która jest zbyt ciasna, może szczypać wał, powodując dyskomfort lub zmniejszone krążenie krwi. Jeśli podczas noszenia prezerwatywy jesteś bardziej zaniepokojony samą prezerwatywą lub czujesz się niewygodnie, możesz być mniej zdolny do skoncentrowania się na doświadczeniu seksualnym i mniej cieszyć się stosunkiem. Aby zwiększyć swoje szanse na bardziej intensywny orgazm, upewnij się, że używasz prezerwatywy o odpowiednim rozmiarze. Wykorzystaj szansę teraz i określ swój odpowiedni rozmiar prezerwatywy szybko i łatwo.

Określ rozmiar prezerwatywy już teraz

Mister Size
Więcej artykułów

Dobry seks nie musi być doskonały

Przeczytaj teraz

Pigułka - czy rzeczywiście równouprawnienie podczas seksu?

Przeczytaj teraz

Prezerwatywy i lubrykant: dzięki temu seks jest jak w zegarku

Przeczytaj teraz