Skip to main content

Prezerwatywa w 12 najpopularniejszych innych językach

Wakacje mogą nadejść, z naszą listą jesteś doskonale przygotowany na każdy gorący flirt nawet na urlopie.

Twoje wakacje mogą nadejść!

Lato to zawsze popularny czas na podróże. Gorące temperatury nie tylko wprawiają w dobry nastrój, ale także przyczyniają się do wakacyjnego flirtu lub dwóch. Abyś w kluczowym momencie nie zaciął się językowo i mógł myśleć o bezpieczeństwie nawet wtedy, gdy jest ponad 30 stopni w cieniu, przetłumaczyliśmy dla Ciebie słowo prezerwatywa na 12 najważniejszych języków:

 1. Francuski - préservatif: W języku miłości należy oczywiście zawsze być przygotowanym na wszelkie ewentualności, niezależnie od tego, czy na wakacjach zmierzamy w głąb lądu, nad Morze Śródziemne czy na wybrzeże Atlantyku!
 2. Hiszpański - condón: Czy to w nocnym życiu Majorki, czy na plaży w Barcelonie - powinieneś mieć ze sobą prezerwatywy lub móc je kupić w Hiszpanii, gdy zrobi się gorąco.
 3. Grecki - προφυλακτικό (profylaktikó): Aby być najlepiej przygotowanym na wszystko podczas greckich wakacji, należy zapoznać się z tym słowem. Wtedy nic nie stanie na drodze do wakacyjnego flirtu pod greckim słońcem!
 4. Chorwacja - kondom: Chorwacki Adriatyk jest fantastycznie piękny i szybko nawiązuje się wakacyjną znajomość! Dlatego szybko ucz się odpowiedniego słownictwa!
 5. Szwedzki - kondom: Liczba mnoga to "kondomer". Słownictwo nie jest więc trudne do zapamiętania, nawet na skandynawskich wakacjach.
 6. Duński - kondom: Na północy też może być gorąco, a słownictwo też nie jest takie trudne do zapamiętania!
 7. Holenderski - condoom: W Holandii są czasem nawet specjalne sklepy, które specjalizują się w prezerwatywach, więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby teraz kupić prezerwatywy.
 8. Tajski - ถุงยาง (T̄hung yāng): Nawet w tropikalnym klimacie, bezpieczeństwo powinno być zawsze na pierwszym miejscu, więc oprócz kupowania prezerwatyw na miejscu, możesz oczywiście zabrać ze sobą pasujące prezerwatywy, gdy jesteś na miejscu!
 9. Turecki - prezervatif: Gorąca przygoda nad Bosforem czy nad Morzem Śródziemnym? Twoja znajomość języków obcych nie stanie na przeszkodzie!
 10. Węgier - Óvszer: Można też spędzić wakacje nad jeziorem Balaton, a jeśli zabraknie prezerwatyw, można kupić więcej.
 11. Bułgarski - презерватив (prezervativ): Morze Czarne to gorący punkt! Nie należy jednak zaniedbywać swojego bezpieczeństwa.
 12. Angielski - condom: Język angielski jest rozumiany w wielu częściach świata. Dzięki "condom" można więc pomóc sobie niemal wszędzie.

Jeśli chcesz kupić prezerwatywy Mister Size w swoim kraju wakacyjnym, możesz znaleźć odpowiednie sklepy na stronach poszczególnych krajów. Niestety, Mister Size nie zawsze jest dostępny lokalnie, więc jeśli chcesz być po bezpiecznej stronie, zabierz ze sobą na wakacje paczkę prezerwatyw.

Mister Size
Więcej artykułów

Prawidłowe zakładanie prezerwatywy - jak to robić, aby nie było to denerwujące

Przeczytaj teraz

Przyjaźń+, mingles, otwarty związek i poligamia - o co chodzi we współczesnych modelach związków?

Przeczytaj teraz

Nieważne jak duży czy mały - kocham swojego penisa

Przeczytaj teraz