Skip to main content

Letnie porady dotyczące seksu: 7 sposobów na rewelacyjny seks tego lata

Lato w końcu jest tutaj, a wraz z nim przychodzi słońce, letni upał i gorący letni seks. Badania pokazują, że w miesiącach letnich nasz popęd seksualny wzrasta i zazwyczaj uprawiamy więcej seksu. Naukowcy twierdzą, że słońce zwiększa nasze hormony dobrego samopoczucia dopaminę i serotoninę, a także poziom testosteronu - dzięki temu czujemy się szczęśliwsi i bardziej napaleni.

Jeśli już czujesz się gorąca i spocona, możesz nie myśleć o seksie, ale to nie powinno cię powstrzymać przed rewelacyjnym seksem. Chociaż pogoda nie jest jedyną rzeczą, która sprawia, że nasza temperatura wzrasta, oto 7 letnich wskazówek dotyczących seksu, które pomogą ci cieszyć się rewelacyjnym seksem tego lata.

Wskazówka dotycząca letniego seksu 1: Spróbuj seksu pod prysznicem.

Seks pod prysznicem to idealny sposób na ochłodzenie (lub rozgrzanie), gdy pogoda jest upalna. Nic dziwnego, że seks pod prysznicem jest jednym z naszych ulubionych, ponieważ istnieje tak wiele różnych wrażeń, które możesz dodać do swojego doświadczenia seksualnego. Niezależnie od tego, czy wolicie pozwolić wodzie spływać po plecach, zwiększyć zmysłowe dotknięcia, gdy się mydlicie, użyć głowicy prysznica do wzajemnej stymulacji, czy też rozpocząć grę wstępną pod prysznicem przed dokończeniem jej później w sypialni, seks pod prysznicem jest na szczycie naszej listy opcji na rewelacyjny letni seks.

Wskazówka dotycząca letniego seksu 2: ochłodzić się kostkami lodu

Jeśli nie używałeś kostek lodu podczas seksu oralnego, to ominął cię bardzo wyjątkowy trik. Kostki lodu nie tylko powoli topią się w ustach i pomagają się ochłodzić, ale chłodne uczucie kostki lodu w połączeniu z ciepłem ust i warg zwiększa przyjemność z genitaliów partnera. Możesz również wziąć kostkę lodu i pocierać nią strefy erogenne, takie jak wewnętrzna strona ud lub szyja, aby uzyskać najlepszy efekt gry wstępnej. Jeśli chcesz pójść o krok dalej, możesz również użyć opaski na oczy, aby zwiększyć pobudzenie kostek lodu. Więc następnym razem, gdy poczujesz, że temperatura rośnie, chwyć kilka kostek lodu i daj swojemu partnerowi gęsią skórkę.

Letnia porada seksualna 3: Schładzaj swoje zabawki seksualne

Innym naszym ulubionym sposobem na ochłodzenie się podczas fali upałów jest wypełnienie pojemnika lodowatą wodą (możesz też dodać kilka kostek lodu) i pozostawienie swojej szklanej lub metalowej zabawki seksualnej do schłodzenia na jakiś czas. Można też włożyć ją do lodówki na około 10 minut, aby schłodzić ją przed użyciem. Chłód zabawki seksualnej podczas penetracji partnera (lub siebie) zapewni ekscytujące doznania i mrowienie orgazmu.

Wskazówka dotycząca letniego seksu 4: Używaj chłodnego jedzenia.

Weź swoje ulubione lody lub schłodzoną bitą śmietanę i rozsmaruj je na ciele partnera. Kiedy chłodne uczucie uderza w twoje ciało, możesz dać swojemu partnerowi satysfakcję, możesz pozwolić mu poczuć ciepło twojego oddechu, kiedy go całujesz i liżesz. W przypadku kobiet należy uważać, aby nie umieszczać lodów lub bitej śmietany w pobliżu pochwy, ponieważ cukier może powodować infekcje drożdżowe, a to nie jest zabawa dla nikogo.

Letnia porada seksualna 5: Bądź kreatywny

Pozycja misjonarska może być nieco zbyt "gorąca i spocona" w gorący letni dzień - posiadanie dwóch ciał na sobie tylko generuje więcej ciepła ciała. Może więc czas spróbować nowych pozycji, które zakładają mniejszy kontakt z ciałem. Odwrócona kowbojka (gdzie kobieta leży na górze, ale zwrócona jest twarzą do stóp partnera) i styl na pieska (gdzie jeden partner wygina się do przodu, a drugi bierze go od tyłu) mogą być dwiema alternatywnymi pozycjami, które powinniście wypróbować tego lata.

Letnia porada seksualna 6: Poczuj chłodną bryzę

Może to brzmi prosto, ale jest coś satysfakcjonującego w odczuwaniu chłodnego powiewu na skórze, gdy czujesz się pobudzony. Co może być lepszego niż ochłodzenie się w upale podczas seksu? Niezależnie od tego, czy masz duży ogród, czy też możesz się poczęstować ustronnym miejscem na świeżym powietrzu, przekonasz się, że chłodne powietrze potęguje doznania seksualne. Jeśli nie jesteś w stanie uprawiać seksu na zewnątrz, możesz zamiast tego otworzyć okno i wprowadzić świeże powietrze do środka.

Letnia porada seksualna 7: Używaj prezerwatyw

Jeśli planujesz letni romans, może być kuszące, aby olać prezerwatywy i iść na randkę bez prezerwatywy, ale radzenie sobie z zakażeniem przenoszonym drogą płciową lub ryzykiem ciąży zdecydowanie nie jest sposobem, w jaki chcesz, aby twoje lato się skończyło. Dzięki naszym ultracienkim prezerwatywom i doskonałemu rozmiarowi, będziesz miał korzyść z poczucia, że prawie w ogóle nie nosisz prezerwatywy, ale z dodatkowym bonusem w postaci braku nieprzyjemnych niespodzianek.

Kup teraz prezerwatywy

Mister Size
Więcej artykułów

Dobry seks nie musi być doskonały

Przeczytaj teraz

Pigułka - czy rzeczywiście równouprawnienie podczas seksu?

Przeczytaj teraz

Prezerwatywy i lubrykant: dzięki temu seks jest jak w zegarku

Przeczytaj teraz