Skip to main content

Jak sprawić, by Walentynki były dniem niezapomnianym

Walentynki są tuż za rogiem. Przygotuj się na wiele rozmów o miłości, związkach i wszystkim co dotyczy seksu. Niezależnie od tego, czy chcesz spędzić Walentynki w zaciszu własnego domu, czy świętować w ulubionej restauracji, zawsze istnieją nowe sposoby, aby uczynić ten wieczór wyjątkowo wyjątkowym. Wiemy, że planowanie idealnego wieczoru może często wydawać się zniechęcające, dlatego staramy się wspierać Was, aby Wasza noc była niezapomniana. Zebraliśmy kilka wskazówek, jak sprawić, by Walentynki były niezapomniane.

Bądź przygotowany

To nie przypadek, że Walentynki są obchodzone 14 lutego w tym samym czasie co Dzień Prezerwatywy, ponieważ jest to doskonała okazja, aby przypomnieć ludziom, jak ważne jest używanie prezerwatyw w celu uprawiania bezpiecznego seksu. Wiemy, że nie ma nic gorszego niż uświadomienie sobie w tym momencie, że zabrakło Ci odpowiedniej prezerwatywy lub nie masz na sobie odpowiedniego rozmiaru prezerwatywy. Dlatego ważne jest, aby być przygotowanym na to, że Walentynki będą niezapomnianą chwilą.

Jeśli już dawno nie mierzyłeś swojego penisa w celu dobrania odpowiedniego rozmiaru prezerwatywy lub jeśli nigdy nie dokonywałeś ponownego pomiaru i zazwyczaj sięgasz po "zwykłe prezerwatywy", licząc na to, że będą najlepsze - teraz jest na to idealny czas. Jeden rozmiar prezerwatywy nie pasuje do wszystkich! Jeśli chodzi o noszenie prezerwatywy, jeśli nosisz zły rozmiar, może to prowadzić do całego szeregu problemów, od zsuwania się, przez rozdarcia, po uczucie ciasnoty i dyskomfortu - wszystko to może prowadzić do mniej satysfakcjonującego życia seksualnego i wyższego ryzyka złapania infekcji przenoszonej drogą płciową lub zajścia w ciążę. Dlatego oferujemy siedem różnych rozmiarów, abyś mógł użyć odpowiedniego rozmiaru prezerwatywy dla beztroskiego i bezpiecznego życia seksualnego. W końcu odpowiednie dopasowanie prezerwatywy to klucz do wspaniałych doznań seksualnych.

Określ teraz rozmiar prezerwatywy

Walentynki to dzień prezerwatywy

W 2009 roku AIDS Healthcare Foundation z USA ufundowała Dzień Prezerwatywy, aby uświadomić ludziom znaczenie prezerwatyw, poprawić edukację i promować ich stosowanie. Kampania ma na celu zwiększenie świadomości na temat bezpiecznego seksu, a tym samym ograniczenie rozprzestrzeniania się wirusa HIV.

Dzień Prezerwatywy odbywa się więc od 2009 roku corocznie, w tym samym czasie co Walentynki, czyli 14 lutego.

Przygotowanie do pracy w domu

Niezapomniany wieczór walentynkowy to przede wszystkim otoczenie - nie tylko nadaje ono nastrój, ale może też zmienić całkiem zwyczajny wieczór w prawdziwie pamiętną chwilę. Dlatego warto zastanowić się, jak chcesz zapamiętać ten wieczór i co doceni Twój partner. Oto kilka najczęstszych sposobów na stworzenie romantycznego wieczoru:

  • W Walentynki zadbaj o to, by w sypialni panowała przytulna i relaksująca atmosfera - może to oznaczać wyczyszczenie lub odłożenie prania, które może zacząć piętrzyć się na komodzie.
  • Jeśli wiesz, że Twój partner ma np. ulubioną świecę zapachową, kup ją z wyprzedzeniem, aby była gotowa na romantyczny wieczór.
  • Utrzymuj porządek: upewnij się, że wszystko, czego zamierzasz użyć, jest pod ręką, niezależnie od tego, czy jest to olejek do masażu, lubrykant czy prezerwatywa w odpowiednim rozmiarze - nie chcesz, aby romans został przerwany, ponieważ wciąż szukasz czegoś ważnego.
  • Upewnij się, że nie ma żadnych elementów rozpraszających uwagę. Trzymaj wszystkie telefony z dala od sypialni - nie chcesz przecież, aby w trakcie seksualnej przyjemności telefon zaczął dzwonić. Być może macie również zwierzęta i powinniście trzymać je z dala od sypialni - cokolwiek to jest, myślenie o potencjalnych rozproszeniach z wyprzedzeniem jest dobrym sposobem na zapewnienie, że wieczór będzie tak pamiętny, jak to tylko możliwe.

Niech będzie zabawnie

Namiętność, pożądanie i zabawa - trzy słowa, które powinny opisywać każde życie seksualne. Wiemy jednak, że zbyt łatwo można wpaść w seksualną rutynę, która straciła aspekt zabawy. Jeśli tak jest z twoim obecnym życiem seksualnym, może nadszedł czas, aby ponownie rozpalić tę magiczną iskrę. Oto kilka sposobów na to, by seks w Walentynki był bardziej zabawny.

Dodać lubrykant

Lube jest jednym z najprostszych sposobów, aby uczynić seks bardziej zabawnym. Nie tylko zapobiega seksowi, aby czuć się niezręcznie, jeśli czuje się trochę sucho tam w dole, ale może również poprawić różne pozycje, może być używany z zabawkami seksualnymi i prezerwatywami, a także tworzy nowe i przyjemne wrażenia.

Odkryj lube teraz

Spróbuj nowych pozycji

Jeśli masz wrażenie, że w swoim życiu seksualnym robisz w kółko tę samą pozycję, to może czas poeksperymentować z czymś nowym. Mając do wyboru setki pozycji seksualnych, będziesz rozpieszczony wyborem, jeśli chodzi o tworzenie niezapomnianych chwil. Nie tylko doświadczysz większej przyjemności seksualnej, ale także będziesz mieć dużo więcej zabawy manewrując się w różnego rodzaju pozycjach i kątach. Niektóre z naszych ulubionych pozycji to: Reverse Cowgirl, pozycję Quiet Ball i Spoons.

Tease

Częścią pamiętnej chwili i satysfakcjonującego życia seksualnego jest oczekiwanie i podniecenie, które powinno poprzedzać orgazm. Teasing to jedna z najlepszych technik gry wstępnej, jaką możecie zastosować - nie tylko buduje napięcie i pobudzenie, ale także zwiększa więź i intymność oraz zachęca do eksperymentowania ze strefami erogennymi drugiej osoby. Istnieje wiele różnych sposobów na drażnienie partnera. Jeśli drażnienie jest dla Ciebie nowością, dlaczego nie spróbować w te Walentynki?

Zacznij od powolnego pieszczenia i całowania szyi partnera i zobacz, jak reagują. Możesz również użyć opaski na oczy, aby zwiększyć emocje i doświadczenie. Twój partner nie będzie wiedział, które obszary zamierzasz pieścić i będzie pełen podniecenia i oczekiwania. Następnie powoli przesuwaj się w dół ciała, używając ust, języka i oddechu, aby dotknąć i podniecić lub połaskotać różne obszary i obserwuj, jak twój partner napina się, gdy czuje, że wchodzisz coraz głębiej i głębiej, aż dotrzesz do genitaliów. Tutaj możesz powoli zacząć stymulować genitalia ustami - jeśli chcesz zwiększyć napięcie i stymulację, możesz zatrzymać się tuż przed osiągnięciem orgazmu przez partnerkę i spróbować przez chwilę czegoś innego, by jeszcze bardziej opóźnić kulminację i utrzymać wysokie napięcie przez dłuższy czas.

Mister Size
Więcej artykułów

Prawidłowe zakładanie prezerwatywy - jak to robić, aby nie było to denerwujące

Przeczytaj teraz

Przyjaźń+, mingles, otwarty związek i poligamia - o co chodzi we współczesnych modelach związków?

Przeczytaj teraz

Nieważne jak duży czy mały - kocham swojego penisa

Przeczytaj teraz