Skip to main content

Co się dzieje, gdy masz niewłaściwy rozmiar: 12 zabawnych historii od Ojca Świętego Mikołaja

Co się dzieje, gdy masz zły rozmiar? Dowiedz się, dlaczego noszenie niewłaściwego rozmiaru może prowadzić do chaosu i dyskomfortu dzięki 12 zabawnym historiom od Mikołaja i dlaczego prezerwatywa Mister Size naprawdę jest najlepszym prezentem, jaki możesz dostać w te święta.

Pierwsza historia świąteczna

Pozwólcie, że opowiem wam pewną historię: kilka wieków temu jeden z moich elfów, zwany Mary, zepsuł swoje buty z zakręconymi palcami i zapomniał zdobyć zastępczą parę. Ponieważ nie miała czasu na ich naprawę, musiała założyć starą, dużą parę, którą znalazła pochowaną w warsztacie. Włożyła swoje małe stópki w te wielkie zielone kapcie i cały dzień chodziła w niewygodnych butach, potykając się przy każdym kroku. Mimo najlepszych starań, biedna Mary nie była zadowolona z żadnego z obowiązków, które chciała wykonać tego dnia. Od tego dnia Mary zawsze upewnia się, że nosi odpowiedni rozmiar butów i nosi zapasową parę.... na wszelki wypadek, gdyby się zepsuły.

Druga opowieść świąteczna

Kiedyś trafiłem do tego osobliwego, małego domku krytego strzechą w małej wiosce w południowej Anglii. Kiedy dotarłem do stóp ośnieżonego komina, zobaczyłem dwie dziecięce pończochy wiszące nad kominkiem. Jedno z dzieci zawiesiło czerwoną pończochę, która była o wiele za duża, więc wisiała nisko na kominie - w nadziei na więcej prezentów, pomyślałem sobie. Ale kiedy poszłam wyjąć prezent z mojego czerwonego świątecznego worka, odwróciłam się i zobaczyłam, że długa czerwona pończocha zapaliła się! Udało mi się ugasić pożar, ale kto wie, co mogłoby się stać, gdyby mnie tam nie było? Od tamtego dnia staram się przypominać ludziom, aby wieszali pończochy we właściwym rozmiarze, aby uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek, które mogą wyniknąć ze zbyt długiej pończochy.

Trzecia opowieść świąteczna

W ostatnie święta elfy zrobiły tyle prezentów, że musiałam się martwić, jak je wszystkie dostarczyć. Aby zaoszczędzić czas, pomyślałem, że mogę upchnąć wszystkie prezenty do mojego średniej wielkości żółtego worka, który już leżał gotowy. To była ciężka praca, a ja jęczałam i z trudem upychałam kolejne prezenty do worka. Myślałem, że mi się udało i byłem z siebie całkiem zadowolony, dopóki nie zacząłem dostarczać prezentów i worek się rozerwał.... i rozrzucone wszędzie prezenty. Dziś zawsze upewniam się, że elfy dały mi worek o odpowiednim rozmiarze.

Czwarta opowieść świąteczna

Pewnego razu, w Wigilię miałem właśnie wyjść z mojego warsztatu. Prezenty były na saniach, renifery zjadły i zostały obsypane magicznym pyłem z wróżek, a ja założyłem swój wielki czerwony strój. Siedziałem na swoim miejscu, miałem w ręku lejce i już miałem ruszyć, gdy usłyszałem za sobą głośny huk. Odwróciłem się i zauważyłem, że w moich sankach jest wielka dziura. W mgnieniu oka elfy były pod ręką i przyniosły nam zastępcze sanie - prezenty zostały wszystkie przeładowane, renifery zaprzęgnięte do nowych sań - ale zauważyliśmy duży problem. Sanie były za małe na dużą ilość prezentów, worek ciągle zsuwał się z sań. Wtedy właśnie uświadomiłam sobie, jak ważne są moje idealnie dobrane sanki i już nigdy nie wyobrażam sobie, żeby używać źle dobranych.

Piąta opowieść świąteczna

Kiedy miałem wylądować na dachu starego wiktoriańskiego domu, spojrzałem w dół i zobaczyłem mężczyznę siedzącego samotnie przy swoim stole jadalnym, z nożem i widelcem w ręku - gotowego do spożycia świątecznego obiadu. Gdy przyjrzałem się bliżej, zauważyłem, że świąteczna czapka, którą niedawno otrzymał i którą teraz założył na głowę, była za duża i zsunęła mu się na oczy, uniemożliwiając spożycie pokarmu. Och, jak ja się dobrze bawiłam! Próbował zjeść świąteczny obiad z zawiązanymi oczami. Ho Ho Ho!

Szósta opowieść świąteczna

Słyszałeś, jak kiedyś utknąłem w kominie? Zjadłam za dużo pysznych słodyczy i mój wielki okrągły brzuch był za duży, żeby zmieścić się przez komin - czułam, że zaraz pęknę. Moja broda była czarna, wszędzie miałem sadzę i nos też mrowił. Od tego momentu zawsze pamiętam, że strasznie niewygodne jest wchodzenie przez komin w złym rozmiarze - niewiele różni się od noszenia prezerwatywy w złym rozmiarze.

Siódma opowieść świąteczna

Czy opowiadałem ci kiedyś o tym, że byłem w domu towarowym? Mój pomocnik zachorował i poproszono mnie o zastąpienie go. Sklep był pięknie oświetlony z migoczącymi świątecznymi światłami i każdy był bardzo wesoły i radosny, podczas gdy dzieci siedziały na moich kolanach i mówiły mi, co chciały na Boże Narodzenie. Gdy jeden z ojców posadził swoje dziecko na moich kolanach, spojrzałam w górę i zauważyłam, że jego zielony świąteczny sweterek był zdecydowanie za mały, przez co widać było jego brzuch - wyglądał na strasznie ciasny. Zachichotałam do siebie, potrząsnęłam swoim wielkim, okrągłym brzuchem i zapytałam dziecko, czy powinnam wysłać jego ojcu świąteczny sweter, który faktycznie pasuje? Mam nadzieję, że to jedyna rzecz, która nie pasuje w te święta! Ho Ho Ho.

Ósma opowieść świąteczna

Pewnego święta, elfy i ja byliśmy w warsztacie pakując resztę prezentów świątecznych do dostarczenia następnego dnia, kiedy nagle usłyszeliśmy jak jeden z elfów zaczyna krzyczeć z frustracji. Kiedy podbiegliśmy, żeby zobaczyć, co się dzieje, zobaczyliśmy na stole kwadratowe pudełko, w którym był tylko bardzo mały kawałek papieru do pakowania - papier do pakowania elfa był zdecydowanie za mały. Nie zmierzył odpowiednio swojego prezentu i próbował zawinąć go w mały papier. Powiedziałam elfowi, żeby zawsze mierzył zanim zapakuje prezent, żeby idealnie pasował.

Dziewiąta opowieść świąteczna

Na Boże Narodzenie byłem kiedyś świadkiem, jak rodzina próbowała wcisnąć indyka, który ich zdaniem był idealnego rozmiaru, do zbyt małego piekarnika. Myśleli, że dadzą radę, i wepchnęli i wcisnęli tego indyka do piekarnika - ale czy się zmieścił? Drzwi można było zamknąć, ale indyk był tak zgnieciony, że nie mógł się prawidłowo ugotować, soki wyciekły i świąteczny obiad został zrujnowany. Morał z tej historii? Zawsze bądź przygotowany z odpowiedniej wielkości piekarnikiem.

Dziesiąta opowieść świąteczna

Pewnego razu byłam świadkiem naprawdę głupiego błędu przy dekorowaniu choinki. Pewna rodzina kupiła średniej wielkości choinkę i była w trakcie jej dekorowania. Kiedy wyjęli swoje lampki z pudełka i zaczęli je owijać wokół choinki, szybko zorientowali się, że nie zmierzyli odpowiedniej długości, więc lampki można było owinąć tylko wokół czubka choinki, a nawet nie można było ich podłączyć do gniazdka, ponieważ przewód był o wiele za krótki! Czułam się tak źle, że wysłałam im lampy w odpowiednim rozmiarze, z radą, że zawsze należy mierzyć przed zakupem.

Jedenasta opowieść świąteczna

Pamiętasz historię o człowieku, który poszedł do domów towarowych w malutkim świątecznym sweterku, który nie pasował? Cóż, w następnym roku ten sam człowiek przyszedł ponownie - i przyprowadził ze sobą swoje dziecko. Kupił nowy świąteczny sweter, ale ten wyglądał gorzej niż ten, który nosił w zeszłym roku - był o dwa rozmiary za duży i wszędzie wisiał materiał. Biedak - przed zakupem tylko domyślał się właściwego rozmiaru, więc żaden ze swetrów nie pasował jak należy. Poszłam z nim do działu ze świątecznymi sweterkami i upewniłam się, że jego rozmiar został określony i kupił właściwy - jeśli nie mierzysz, to skąd wiesz, jaki rozmiar jest właściwy?

Dwunasta opowieść świąteczna

Dawno temu moja żona została poproszona o wygłoszenie świątecznego przemówienia na temat świąt na biegunie północnym. Na tę okazję zrobiła sobie parę biało-czerwonych pończoch, żeby było jej ciepło i przytulnie. Ale podczas przemówienia pończochy ciągle się zsuwały i musiała je raz po raz podciągać. Moja żona była bardzo zawstydzona - wydziergała je o jeden rozmiar za duże. W tym momencie odkryła, że nie ma nic gorszego niż noszenie złego rozmiaru, więc zawsze podwójnie sprawdza, czy jej pończochy pasują idealnie, kiedy dzierga sobie nowe.

W dwunastu opowieściach świątecznych można było zobaczyć, co się dzieje, gdy ma się zły rozmiar. Zdradzimy Ci sekret, który poczujesz jak prezent świąteczny dla Ciebie: Dzięki prezerwatywie Mister Size nie musisz się już martwić o noszenie prezerwatywy, która wydaje się zbyt mała i może w każdej chwili pęknąć, lub prezerwatywy, która jest zbyt duża i nie chroni Cię w pełni, ponieważ może się zsunąć w każdej chwili. Dzięki siedmiu różnym rozmiarom, naprawdę każdy znajdzie rozmiar dla siebie. Prezerwatywa, która pasuje i ma idealny rozmiar to naprawdę prezent dla każdego!

Znajdź teraz swój idealny rozmiar prezerwatywy

Odkryj nasze różne dostępne rozmiary prezerwatyw w naszym sklepie już teraz:

Przejdź bezpośrednio do sklepu

Mister Size
Więcej artykułów

Dobry seks nie musi być doskonały

Przeczytaj teraz

Pigułka - czy rzeczywiście równouprawnienie podczas seksu?

Przeczytaj teraz

Prezerwatywy i lubrykant: dzięki temu seks jest jak w zegarku

Przeczytaj teraz