Skip to main content

12 najlepszych erotycznych postanowień noworocznych

Z tych 12 pomysłów, można kick-start swoje życie seksualne w ciągu najbliższych 12 miesięcy. Wystarczy wybrać jeden pomysł na miesiąc!

Oto nasze top 12 seksownych postanowień noworocznych na więcej zabawy w łóżku:

 1. Więcej seksu na dzień dobry: Po relaksującej nocy, jaki jest najlepszy sposób na rozpoczęcie nowego dnia? Tak jest - trochę kochania przed wstaniem z łóżka. W ten sposób zadbasz o to, by w tym roku dużo więcej dni zaczynało się pobudzająco!
 2. Uprawiaj regularnie seks przed pójściem spać: Orgazm przed pójściem spać sprawia, że dobrze się wysypiasz, a także idealnie kończysz dzień! Nie tylko powinieneś przestrzegać tej rezolucji, jeśli chcesz mieć lepszy sen w nowym roku, ale także przyniesie to więcej itimity do twojego związku.
 3. W końcu spróbuj odpowiednich prezerwatyw: Z odpowiednią prezerwatywą jest prawie jak bez, czujesz swojego partnera o wiele bardziej i nie musisz się martwić, że prezerwatywa się zsunie.
 4. Więcej pocałunków: Intymność nie zaczyna się tylko w sypialni - poświęć więcej czasu na dzikie smooches. Może rozwinie się to w coś więcej.
 5. Koniec z wymówkami: klasyczne wymówki to często: "Za dużo zjadłem!", "Boli mnie głowa!" lub "Miałem dziś za dużo stresu w pracy!". - Prawdopodobnie sam tego doświadczyłeś: gdy chodzi o unikanie seksu, ludzie lubią znaleźć wymówkę. Ale to często nic więcej niż kiepskie wymówki. Połóżcie im kres w tym roku! Zaangażuj się bardziej ze swoim partnerem i ciesz się najpiękniejszą wtórną materią na świecie razem znacznie częściej.
 6. Wypróbuj więcej nowych rzeczy: Na przykład, co powiesz na specjalną zabawkę lub jakieś eksperymenty z Kamasutrą? Lubrykant czy masaż również mogą urozmaicić wasze życie miłosne. Dowód na to, że pudding jest w jedzeniu - bądź odważny!
 7. Więcej przytulania: Ciesz się znacznie bardziej intymną wspólnotą ze swoim partnerem - przejmij inicjatywę! To może nadać waszemu związkowi dużo więcej rozmachu. Jeśli chcesz więcej bliskości, nie zawsze musisz być nagi. Miło jest również przytulić się na kanapie z partnerem, oglądając miły film.
 8. Więcej miłości do siebie: upewnij się, że twoje potrzeby nie są zaniedbywane. Każdy orgazm jest dobry dla Twojego samopoczucia, więc pozwalaj sobie na tę przyjemność częściej - czy to w pojedynkę, czy w parze!
 9. Więcej komplementów: miłe słowo nigdy nie boli, a może pomóc ci odzyskać impet w twoim związku. Wystarczy, że raz dziennie obdarzysz swojego partnera komplementem - będzie warto!
 10. Naucz się rozbierać: rzadko zdarza się,aby lista postanowień noworocznych nie zawierała pozycji "ćwicz więcej". W tym przypadku można nauczyć się pole dance i połączyć sport z erotyką. Oprócz poprawy kondycji, zapewnisz sobie również większe urozmaicenie w sypialni.
 11. Romantyczne jedzenie: Czy kiedykolwiek przygotowałaś dla swojego partnera pyszny posiłek w ramach niespodzianki? Romantyczny posiłek nie musi mieć okazji, wystarczy, że zaskoczysz swojego partnera kolacją przy świecach.
 12. Wyczyść swoją szafę: Ubrania również przyczyniają się do erotyzmu twojego związku, więc nadszedł czas, aby naprawdę przejść przez ruchy, posortować stare zabójców miłości i zaopatrzyć się w nową bieliznę. Jeśli uważasz się za atrakcyjną, będziesz nią promieniować.

Więcej sportu, mniej palenia, zdrowsze odżywianie ...

Sport i zdrowszy tryb życia to chyba klasyka, jeśli chodzi o dobre postanowienia na nowy rok. I pewnie już próbowałeś je wszystkie wprowadzić w życie. Ale, ręka na sercu - jak często naprawdę się tego trzymałeś? W większości przypadków nie mija nawet miesiąc, zanim dobre postanowienia znów zostaną wyrzucone. Twoje jedzenie wróciło do poprzedniego stanu, a ty już zrezygnowałeś ze sportu. Może Twoje noworoczne postanowienia nie były na tyle atrakcyjne, by się ich trzymać. Może naprawdę podobają Ci się niektóre z naszych pomysłów i mniej trudno jest się ich trzymać. Jeśli postanowisz rozkręcić swoje życie seksualne, zwiększasz swoje szanse na ekscytujący czas pełen erotycznych przygód.

Jeśli masz jakieś inne świetne pomysły, zapraszamy do kontaktu. Jak zawsze, bądźcie bezpieczni i nie zapominajcie o prezerwatywach.

Mister Size
Więcej artykułów

Prawidłowe zakładanie prezerwatywy - jak to robić, aby nie było to denerwujące

Przeczytaj teraz

Przyjaźń+, mingles, otwarty związek i poligamia - o co chodzi we współczesnych modelach związków?

Przeczytaj teraz

Nieważne jak duży czy mały - kocham swojego penisa

Przeczytaj teraz