Skip to main content

Żadnych półśrodków - cztery podstawowe zasady MISTER SIZE

Jako zespół w pełni popieramy MISTER SIZE, ponieważ mamy już dość metod antykoncepcyjnych, które są po prostu dobre. Tu nie ma miejsca na kompromisy - wszystko musi być po prostu dobrze dobrane. Bo tylko wtedy można doświadczyć szczęścia najbardziej intymnych chwil i cieszyć się wspólnym czasem w całej jego intensywności. Aby to wszystko było możliwe, każdy krok w MISTER SIZE opiera się na naszych czterech podstawowych zasadach.

MISTER SIZE Prinzip Individualität

Indywidualnie


W kwestii seksu nie ma uniwersalnych rozwiązań. Każdy człowiek jest inny i to jest absolutnie wspaniałe. Dlatego też standard nie wchodzi w rachubę - dla nas to Ty jesteś osobistą atrakcją. Twoje życie miłosne jest wyjątkowe. W ten sposób zyskujesz idealnego towarzysza: prezerwatywę, która naprawdę Ci odpowiada. Może nie jest to jeszcze rozwiązanie szyte na miarę (jeszcze), ale jesteśmy bardzo blisko. Poczujesz to od razu.

MISTER SIZE Prinzip Gefühl

Wrażliwa strona


Uczucia są najważniejszym elementem seksu - w końcu chcecie przeżyć razem kilka pięknych chwil i całkowicie się sobie oddać. Oczywiście prezerwatywa jako przyjaciel, kompan i towarzysz w łóżku nie może w niczym przeszkadzać. Dlatego właśnie zoptymalizowaliśmy nasze prezerwatywy MISTER SIZE tak, że prawie ich nie poczujesz. Dzięki odpowiedniemu rozmiarowi, idealnemu dopasowaniu i grubości ścianki 0,05 mm podczas seksu między wami jest tylko cieniutka warstwa. Dzięki temu można w pełni cieszyć się doznaniami.

MISTER SIZE Prinzip Qualität

Jakość


Jeśli chodzi o antykoncepcję i ochronę, rzadko zdarza się druga szansa. Dlatego wszystko musi być zawsze w porządku. Błędy są tematem tabu. Aby zapewnić Ci pełną niezawodność, nasze prezerwatywy są certyfikowane i poddawane starannym testom. Pierwszorzędna jakość to dla nas absolutne minimum - w końcu nie tylko rozmiar musi pasować, ale i wszystko inne.

MISTER SIZE Prinzip Sicherheit

Bezpieczna strona


Strach i zmartwienia podczas seksu są niepotrzebnymi zabójcami przyjemności, a więc są dla nas absolutnie nie do przyjęcia. Dlatego właśnie MISTER SIZE nie tylko zapewnia dobre samopoczucie, ale także maksymalne bezpieczeństwo. Dzięki indywidualnemu rozmiarowi i optymalnemu dopasowaniu wszystko leży dokładnie tak, jak powinno. Żadnych wad - tylko niezawodna ochrona podczas najpiękniejszych wspólnych godzin.