Skip to main content

Zrób tego więcej - z fantazjami seksualnymi w swoim osobistym kinie.

pięć pomysłów na spełnione życie miłosne

Czy Twoje życie seksualne jest teraz takie sobie i czy nie nadszedł czas, aby je trochę pobudzić? Czy chcesz spróbować czegoś nowego, ale nie wiesz, jak to zrobić? A może po prostu chcesz sama stworzyć kilka zmysłowych chwil i w pełni się nimi cieszyć? Następnie włącz kino mentalne i daj się ponieść swoim najskrytszym fantazjom. Znajdziesz tu kilka ciekawych pomysłów i przemyśleń.

Czy jesteś na kogoś zły lub nie możesz się wyłączyć? Wyjazd do kina psychiatrycznego ...

Osobiste kino mentalne jest absolutnie na wagę złota - nawet w życiu codziennym. Na przykład, gdy nowa szefowa bardzo cię zdenerwuje i wyobrażasz sobie, że wylewasz jej na głowę swój koktajl. Albo gdy opona kierowcy autobusu pęknie w momencie, gdy będzie chciał odjechać. W naszych umysłach wszystko może przez chwilę potoczyć się inaczej i w ten sposób osłodzić nam dzień. Czy to fantazja o zemście, czy myśli o wakacjach pełnych przygód, gdy siedzimy na nudnym, obowiązkowym wykładzie.

Kino na głowie jest też całkiem fajne podczas seksu. Ponieważ pokazuje nam dokładnie to, co nas naprawdę podnieca - o wiele bardziej niż w jakimkolwiek pornosie. Pomaga nam to lepiej się w nią wczuć lub po prostu zmienić bieg. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, spróbuj!

Jakie filmy grają w Twojej głowie? - Najpopularniejsze fantazje seksualne

W każdej chwili możemy sami zdecydować, co jest grane w naszym kinie w głowie. Warto więc wybrać się na film, który sprawia Ci przyjemność i który dobrze Ci robi. Jeśli chodzi o mrowienie erotyzmu, istnieje kilka fantazji seksualnych, które cieszą się dużą popularnością. Pozwól im się zainspirować:

Seks z nieznajomymi

Wiele osób lubi wyobrażać sobie seks w miejscu publicznym - być może nawet z tajemniczą, nowo poznaną osobą. Na przykład podczas spontanicznego spotkania na ulicy w zaułku, podczas joggingu w parku lub w toalecie w dyskotece. Nic dziwnego - w końcu jest w tym coś ekscytująco podstępnego, a nieoczekiwana przygoda na ogół brzmi ekscytująco. Czy chcesz tego w rzeczywistości, to już inna kwestia. Ale jest absolutnie godny polecenia jako mały film do kina umysłowego.

Przygoda z dominacją i oddaniem

Od czasów "Shades of Grey" gry dominacji i zniewolenia wzbudzają wielkie pożądanie także poza sceną BDSM. Wyobraź sobie, że oddajesz się całkowicie swojemu partnerowi, a on decyduje, co masz robić. Może nawet związać się bez ruchu w bardzo gorącej pozycji. Ty decydujesz, jak daleko chcesz się posunąć...

Seks z gwiazdami lub "szanowanymi osobami

Gorąca przygoda miłosna z ulubioną gwiazdą, szefem, profesorem lub wykładowcą jest również ekscytująca. Ktokolwiek wywołał w tobie nieoczekiwane uczucia - w swoim osobistym kinie mentalnym możesz dać upust swoim pragnieniom i delektować się przygodą w myślach. Może to działać nawet w przypadku szefa, którego tak naprawdę nienawidzisz, jak ujawniła 25-letnia Isa w rozmowie z Cosmopolitan.

Trójkąt lub seks grupowy

Bycie wziętym przez kilku partnerów jednocześnie to dość powszechna fantazja. Nawet jeśli większość ludzi nigdy nie spróbowałaby tego na poważnie. Ale przynajmniej myśl o byciu pieszczonym przez kilka rąk i ust oraz o odczuwaniu wszystkich cudownych możliwości podczas seksu w tym samym czasie... jest gorąca!

A więc, czy Twoje fantazje już Ci się wymykają? Następnie pozwól sobie na chwilę odprężenia i ciesz się spektaklem...

"Gdy zamyka się ostatnia kajdana, nagle uświadamiam sobie, że teraz nie ma już odwrotu. Jestem całkowicie zdany na Jego łaskę. A jednocześnie jest we mnie ta bezczelna ciekawość: co on teraz ze mną zrobi? Całe moje ciało mrowi i czekam z niecierpliwością. Wydaje się, że trwa to pół wieczności. A kiedy w końcu jego ręce przesuwają się po moich udach, przepływa przeze mnie jak...".

Czy nie muszę mieć wyrzutów sumienia, jeśli podczas seksu myślę o czymś innym? I czy moje fantazje są rzeczywiście normalne?

Oczywiście, podobnie jak w przypadku wielu innych rzeczy w życiu, często pojawiają się obawy o własną przestrzeń życiową: czy to nie jest brak szacunku dla partnera, jeśli podczas seksu myślę o czymś innym? Albo, co gorsza, o kimś innym?

I oczywiście, może to być dziwne uczucie - może nawet trochę tak, jakbyśmy oszukiwali drugą osobę. Dopóki nie uświadomimy sobie, dlaczego w ogóle włączamy kino studyjne: Aby pobudzić nas do działania i zablokować inne głupie myśli. Bo z pewnością przyjemniej jest w pełni oddać się gorącym fantazjom w swojej głowie, niż myśleć podczas seksu o stresie w biurze czy zaległym zeznaniu podatkowym. A jak Ty myślisz? Tak długo, jak kochasz swojego partnera i nie myślisz o kimś innym, małe przygody w twoim umyśle są jak najbardziej w porządku. Dzięki temu oboje będziecie mieli lepszy seks.

To samo dotyczy natury naszych fantazji - niezależnie od tego, jak trudne lub dziwne mogą się one wydawać na początku. W naszym kinie w głowie możemy przeżywać wszystko to, do czego nie chcemy się przyznać w prawdziwym życiu. Nie musimy mieć żadnych skrupułów ani poczucia winy. Nawet takie fantazje, jak bycie zgwałconym przez włamywacza, są o wiele bardziej powszechne, niż się większości ludzi wydaje. A jeśli uważasz, że pomysły, które mogą być obrzydliwe dla innych, są gorące? I co z tego! W końcu to Twoje kino głowy i to Ty ustalasz program. Bez uciążliwych tematów tabu. Dopóki zwierzęta i dzieci pozostają poza domem, wszystko jest w porządku. Oddaj się więc swoim najskrytszym fantazjom i nie przejmuj się tym, co inni mogą o nich myśleć. Często mają swoje brudne fantazje, których nigdy by nie ujawnili.

"Kiedy wykład się kończy, wszyscy wstają i opuszczają salę wykładową. Nagle czuję rękę na piersi, która zmusza mnie do gwałtownego zatrzymania się. Wciąż mam ci coś do powiedzenia. Nasz profesor patrzy na mnie z surowym wyrazem twarzy, a moje nogi nagle stają się miękkie jak masło. Czy chodzi o esej? Nie powinienem był pisać tego tak prowokacyjnie. Ale potem mówi: Bardzo mi się podobało to, co napisałeś. I zaciekawił mnie. Jest jeszcze jedna sprawa, którą chciałbym z tobą dokładniej omówić...".

A jeśli sama wyobraźnia nie wystarczy...?

Czasami chcemy pójść o krok dalej i wypróbować nasze fantazje seksualne w prawdziwym życiu. To nie jest takie trudne - w końcu jest mnóstwo innych ludzi, którzy czują to samo. Na platformach randkowych możesz znaleźć odpowiednie towarzyszki zabaw, które spełnią Twoje fantazje, jeśli jasno przedstawisz swoje pragnienia. Czasami może się to zdarzyć zupełnie niespodziewanie w barze, w supermarkecie lub we własnym związku, zaraz po tym, jak zostanie wypowiedziane. Ważne jest tylko, aby wcześniej wszystko omówić. Tak, aby było jasne, czego chcesz i gdzie są granice. W twoich fantazjach mogą oni wejść pod stół, ale w prawdziwym życiu oczywiście zawsze obowiązuje zasada: nie zapomnij o prezerwatywach.

"Wielkimi rękami chwyta mnie i mocno przyciska do ściany. Całujemy się, a ja szukam zamka jego dżinsów i w końcu udaje mi się go złapać. To, co wtedy czuję, sprawia mi przyjemność. Podciąga moją sukienkę i penetruje mnie. Jeszcze przed chwilą bałam się, że ktoś może nas obserwować. Teraz ta myśl tylko jeszcze bardziej mnie pobudza...".

Mister Size
Więcej artykułów

Dobry seks nie musi być doskonały

Przeczytaj teraz

Pigułka - czy rzeczywiście jest to właściwy sposób na osiągnięcie równości w seksie?

Przeczytaj teraz

Prezerwatywy i lubrykant - aby seks był jak w zegarku

Przeczytaj teraz