Skip to main content

10 powodów, dla których warto uprawiać wspaniały seks (najlepiej tu i teraz)

Pomiędzy pracą, Instagramem i rozliczeniami podatkowymi czasem niełatwo znaleźć czas na kilka radosnych chwil intensywnego przebywania razem. I zanim się obejrzysz, spełnione życie seksualne odchodzi na dalszy plan - tak jak to się dzieje w dzisiejszych czasach w przypadku coraz większej liczby młodych ludzi. Najwyższy czas, aby coś z tym zrobić i przywrócić te przyjemne chwile do codziennego życia. Aby zmotywować Cię do działania, zebraliśmy 10 przekonujących powodów, dla których warto cieszyć się wspaniałym seksem tu i teraz. Wszystko inne zależy od Twojej wyobraźni...

1. Doskonałe lekarstwo na codzienny stres

Dlaczego nie przerwać tego błędnego koła i nie zrobić tego na odwrót? Zamiast pozwalać, by codzienny stres rujnował Twoje życie seksualne, wykorzystaj wspaniały seks, by na chwilę odłożyć codzienny stres na bok. W ten sposób stworzysz najlepsze warunki do spędzenia fantastycznego dnia na dwa sposoby. A po wszystkim wróć do pracy z poczuciem szczęścia.

2. Seks jest zdrowy - i jak!

Oczywiście, nie jest to najbardziej ekscytujący powód, ale seks jest prawdziwym cudownym lekarstwem, jeśli chodzi o zdrowie: wzmacnia układ odpornościowy i zwiększa szanse na przetrwanie kolejnej fali przeziębień bez szwanku. Seks może również pozytywnie wpływać na ciśnienie krwi, zmniejszając ryzyko chorób serca. W przypadku mężczyzn regularny wytrysk utrzymuje prostatę w dobrym stanie i zmniejsza ryzyko zachorowania na raka prostaty.

Satysfakcjonujące życie seksualne przynosi korzyści także psychice. Endorfiny i "hormon przytulania" - oksytocyna, które uwalniają się podczas seksu, poprawiają nasze samopoczucie. W ten sposób tworzą mały mur ochronny przed negatywnymi uczuciami i nastrojami depresyjnymi. 3.

3. Ma również działanie przeciwbólowe.

Nie zawsze trzeba stosować tabletki, aby uśmierzyć ból. Ponieważ w rzeczywistości endorfiny mogą mieć bardzo podobny efekt podczas orgazmu. Poza rozproszeniem uwagi, twoje ciało jest w rzeczywistości mniej wrażliwe na ból. Rozluźnienie mięśni może nawet sprawić, że bóle głowy i pleców ustąpią po zabiegu.

4. Seks dodaje tego czegoś do twojej charyzmy

Czy kiedykolwiek zauważyłeś, jak wyglądasz w oczach ludzi, gdy właśnie uprawiałeś seks? A może doświadczyłeś tego u innych? Wygląd zewnętrzny nagle zyskuje to coś, co sprawia, że od wewnątrz czujesz się całkiem dobrze. Jeśli więc chcesz zrobić dobre wrażenie na najbliższym przyjęciu, zafunduj sobie wcześniej rundkę w sypialni lub na stole w kuchni. A może nawet gorący numerek przed kolejnym spotkaniem? Jeśli tak jest dobrze, to czemu nie!

5. Seks jest pełen przygód i kreatywności

W ekstatycznym współgraniu waszych ciał możecie żyć w pełni sobą i dać upust swojej kreatywności. Przygodowe fantazje, odgrywanie ról i wszystko, co tylko przyjdzie do głowy. Ciesz się tą chwilą wolnego czasu i pokaż nam, co potrafisz! A jeśli potrzebujesz małego impulsu, pozwól się zainspirować naszymi fantazjami seksualnymi w swojej głowie.

6. Fryzura!

Wielu próbowało tego dokonać, ale jest to absolutnie niemożliwe! Ponieważ fryzury po seksie po prostu nie da się odtworzyć. I wygląda po prostu doskonale - w ten zrelaksowany, dziki sposób. Pozostaje więc chyba tylko jedno rozwiązanie: wypróbowana metoda z intensywną sesją miłosną.

7. Po seksie trudne rozmowy są zwykle o wiele spokojniejsze.

Przeżywacie razem stresujący okres i emocje aż kipią? Trudno w to uwierzyć - ale właśnie w takich chwilach seks w makijażu może zdziałać cuda. Po wyładowaniu nagromadzonej energii w splocie i ponownym zbliżeniu się do siebie, często wszystko wygląda o wiele spokojniej. Wykorzystaj przyjemne uczucia, aby ponownie porozmawiać o wszystkim w spokoju. Możesz też na nim spać i przez jakiś czas cieszyć się bliskością. Potem większość problemów wydaje się dużo mniejsza i można wspólnie znaleźć dobre rozwiązanie.

8. Łatwiej jest też zasnąć

Nie możesz zasnąć i po prostu przewracasz się na pościeli w przód i w tył, a Twoja głowa nie chce się wyłączyć? Następnie tarzaj się w łóżku w naprawdę burzliwy sposób - razem w głębokim uścisku ze swoją lepszą połową (ale oczywiście tylko wtedy, gdy ona nie śpi i jest na to gotowa). Rozkoszuj się tym stanem, a potem kilka czułych pocałunków i prawdopodobnie wkrótce odpłyniesz w łagodny sen. Przy okazji, jest to również zasługa wspomnianego wcześniej "hormonu przytulania" - oksytocyny.

A w ramach podziękowania za pomoc w zasypianiu, przynieś śniadanie do łóżka następnego dnia rano.

9. Mała kulminacja zwiększa pewność siebie

Po stosunku nie tylko ogólne samopoczucie jest lepsze niż zwykle - czujesz się także bardziej pewna siebie. Jeśli więc potrzebujesz małego bodźca lub odpowiedniego nastroju, by w końcu, odważnie i stanowczo zażądać tej od dawna zaległej podwyżki: Po prostu skorzystaj z małego podbudowania ego, jakim jest odrobina miłości. A jeśli masz ochotę: zachowaj tę fryzurę! Bo wiemy, że jest absolutnie magiczna!

10. Szczerze: zasługujesz na to!

Ale chwileczkę! Dlaczego w ogóle powinniśmy zastanawiać się nad tym, dlaczego powinniśmy uprawiać seks? W końcu to bardzo miłe i szczerze mówiąc: zasługujesz na to. Nie tylko dobry seks, ale absolutnie wspaniały seks. W każdej odmianie, która cię uszczęśliwia. Niech więc listewkowa rama porządnie skrzypi, bo czas na działanie i dobre emocje!

Cieszenie się wspaniałym seksem - bez względu na to, czy jest ku temu dobry powód

Niezależnie od tego, czy macie ku temu dobry powód, czy po prostu spontanicznie macie na to ochotę: zafundujcie sobie wspólną zabawę dokładnie wtedy, kiedy macie na to ochotę. I oczywiście coś jeszcze, co jest o wiele ważniejsze niż dobre powody do uprawiania seksu: aby nie dać się zbytnio ponieść wszechobecnemu stresowi życia codziennego, zbyt małej ilości czasu i wielu innym problemom. Ponieważ zawsze można znaleźć powód, by nie uprawiać seksu. Ale czy są one dla nas naprawdę dobre, to już zupełnie inna kwestia. Na to pytanie najlepiej odpowiedzieć, gdy następnym razem będziecie się cieszyć wspaniałym seksem...

Mister Size
Więcej artykułów

Zrób tego więcej - z fantazjami seksualnymi w swoim osobistym kinie.

Przeczytaj teraz

Jeden jak żaden - o co chodzi z różnymi kształtami penisa

Przeczytaj teraz

Czy ludzie uprawiają dziś mniej seksu?

Przeczytaj teraz